AKINSOFT hızlı satış programı ile aradığınız tüm kolaylıkları bir arada yakalayabilir, işlerinizin daha seri ve güvenilir bir şekilde halledilmesini sağlayabilirsiniz.

Birçok işletme için önemli bir yere sahip olan hızlı satış programı, bir anlamda marka değerini yükseltmek ve yeni müşteriler edinmek adına da son derece önemlidir. Barkodlu satış yapan kırtasiye, market, bakkal, ayakkabı mağazası, giyim mağazası ve daha birçok işletme türünün en önemli kazancı, yeni edindiği müşterileridir. Bu konuda beklentileri elde edebilmek için ise müşterilere hitap ederken daha hızlı hareket edebilme kapasitesine sahip olmaktır. Bu işlemler için özel olarak tasarlanan AKINSOFT hızlı satış programı, işletmenize değer katan yönleriyle kendinden söz ettirmektedir.

Kırtasiye hızlı satış programı

Okul sezonunun açılmasına az bir zaman kala kırtasiyelerde hareketlilikler başladı, bu da işletme sahiplerinin zamanında iş yapmalarını zorunlu hale getiriyor. Müşteri kalabalığını engellemek ve aynı zamanda memnun etmek için kasa bölümünün aktif şekilde çalışması gerekmektedir. Genel olarak barkod sistemi ile çalışan kırtasiyelerde bu kolaylıkları sağlayan kırtasiye hızlı satış programı, beklentilerinizi en iyi şekilde elde etmenize yardımcı olacaktır.

AKINSOFT Hızlı Satış

Market hızlı satış programı

Marketler de gün içinde en çok işlekliğin görüldüğü sektörlerden biridir. Evlerin günlük ihtiyaçlarının karşılanmasında bir hayli aktif olan marketlerde zaman zaman müşteri yığılması durumu yaşanmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için de yine barkod sistemi ile entegreli çalışan market hızlı satış programı ihtiyaçların en başında kendini gösteriyor. Müşterilerin hizmetlerini zamanında vermek ve memnuniyetlerini sağlamak için mutlaka hızlı satış programının kullanılması gerekmektedir.

Giyim mağazaları hızlı satış

Giyim mağazaları, okul sezonunda, yaz sezonunda, kış sezonunda ve kısaca aklınıza gelebilecek her sezonda hareketlidirler. Buradaki hareketlilik her ne kadar işletme sahiplerinin işine gelse de müşteriler açısından düşünüldüğünde can sıkıcı zamanlara neden olabilmektedir. Çünkü müşteriler, daha kısa sürede işlerini bitirerek ayrılmak isterler. Tüm bu isteklerin yerine getirilebilmesi ve müşterilerin memnun kalabilmesi için mağaza hızlı satış programına ihtiyaçları olacak. AKINSOFT markasının özel olarak yaptığı çalışmayı değerlendirerek bu alanda da en iyi sonuçları yakalayabilirsiniz.

Timeout Bilişim ile mükemmel sonuçlar

10 yılı aşkın deneyime sahip olan ve müşteri memnuniyeti noktasında beklentilerden daha fazlasını sunan firmamız, AKINSOFT yazılımları alanında verdiği hizmetleriyle işlerin zamanında halledilmesine yardımcı olmaktadır. Sıcak satışların yapıldığı tüm sektörlere hitap eden hızlı satış programı hakkında detaylı bilgi almak, kurulum talebinde bulunmak, kurulum sonrası eğitim ve teknik destek hizmetlerinden yararlanmak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.