Cafe adisyon sistemleri, işletmede işleri daha seri şekilde yürütebilmek için kullanılan, son derece kullanışlı bir sistemdir.

Ürün ve masalarınızı kolaylıkla tanımlayabileceğiniz sistem sayesinde iş takibini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerinizin isteklerini yerine getirirken, hesap alırken ve gün sonu raporlarını düzenlerken işlerinize kolaylık sağlayacak cafe adiyosn sistemleri, bulut sistemi ile çalışan bir sistem olduğu için yıllık bakım ücreti gibi bir masrafa katlanmanıza gerek bırakmaz.

Online çalışın

Bir işletmenin daha kolay yönetilebilmesi için bazı araçlara ihtiyacı vardır. Bunlar arasında kendinden en çok söz ettiren ve işletmelerde olmazsa olmazlar arasında yer alan cafe adisyon sistemi, online çalışma imkanı sunmaktadır. Bu sayede başka şubeleriniz varsa mali durumunu kolaylıkla göz önünde tutabilirsiniz. Düşük maliyetle sahip olabileceğiniz adisyon sistemi, cafe ve restoranlar için uyumlu bir sistem olup müşterilerin sık girdikleri tüm alanlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir.

adisyon sistemleri

İstediğiniz cihazdan kullanın

Belli bir cihaza mecbur olan işletmeciler, işlemleri takip etmek için tek düzen sisteme mahkûm kalırlar. Ancak Timeout adisyon programı sayesinde bu gibi sıkıntıları kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz. İstediğiniz yerde kullanım imkanı sunan cafe adisyon sistemi ile işlerinizi takip etmek çok daha kolay olacaktır. Tablet, akıllı telefon veya cep telefonunuza kolaylıkla kurabileceğiniz sistem ile cafenizin ne durumda olduğunu kolaylıkla görebileceksiniz.

Üst düzey güvenlik

Yüksek güvenlikli sunucularda barındırılan verileriniz, olası bir durum karşısında kolaylıkla yeniden geri yüklenebilmektedir. Son derece ideal kullanım olanağı sunan sistem ile beklentilerinizden çok daha fazlasını kolaylıkla elde edebilirsiniz. Cafe restoran adisyon sistemleri, firmamız güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunulurken kolay kurulum özelliği sayesinde kısa sürede sistemi kullanmaya başlayacaksınız.

adisyon sistemleri

Kolay kullanım

Çoğu adisyon programları, zor kullanım özelliğine sahip oldukları için kullanıcılarının canını fazlasıyla sıkar. Cafe adisyon sistemleri, kolay kullanım özellikleri ile dikkat çekici sistemlerdir. Bu sayede uzun uğraşlar vermek yerine basit bir düzeyde kullanarak istediğiniz gibi sonuçlar elde edebilirsiniz. Maliyet bakımından düşük, kullanım kolaylığı açısından son derece kolay olan sistem hakkında daha fazla bilgi almak için çağrı merkezi numaramızdan arayarak iletişime geçebilirsiniz.