Cevizli kantin otomasyon sistemi ile işlerinizi daha hızlı şekilde yürütebilir, kısıtlı zamanda birçok işlemi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Kantin otomasyon sistemi, okul kantinlerinin en çok ihtiyaç duydukları şeylerden biridir. Okulların açılmasıyla birlikte hareketliliğin başladığı kantinler, teneffüs aralarında öğrencilerin akınınıza uğrayan yerler oluyor. Bu durum, kantin işletmecilerinin daha fazla efor harcamasına neden olmaktadır. bu yığılmanın önüne geçebilmek için kullanılabilecek en güzel uygulama kantin programı uygulamasıdır. Kantin programı veya kantin otomasyonu olarak da adlandırılan sistem, sahip olduğu özellikleri sayesinde işletmecilerin işini son derece kolay hale getirmekte ve işlemlerin kısa sürede gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Cevizli kantin otomasyon sistemi

Kantin otomasyonu Cevizli

Uzun zamanların deneyimine sahip olan Timeout Bilişim, uzman çözümleri ve kurumsal destekleri ile müşterilerinin daha hızlı işlem yapmasını sağlayan bir kuruluştur. Anadolu yakasının tamamına hitap eden ve destekleri ile müşterilerinin memnun kalmasını sağlayan firmamız, kantin otomasyonu konusunda da tüm Anadolu yakasına hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman en iyi çözümleri bulabileceğiniz Kantin otomasyon Cevizli hizmetlerimizden yararlanarak dar zamanlara kısa sürede çözüm getirebilirsiniz.

Cevizli kantin otomasyonu

Kantin otomasyon özellikleri

Sıcak satış, stok takibi, gelir gider takibi ve personel takibi gibi birçok özelliği bir arada sunan ve bu özellikleri sayesinde herhangi bir stok kaybının yaşanmasını engelleyen sistem, aynı zamanda öğrencilere özel olarak tanımlanan kartlar sayesinde başka yerden alışveriş yapmalarını da engellemeye olanak tanımaktadır. Genel olarak kısıtlı zaman dilimlerinde hareket etmek zorunda kalan işletmecilerin işlerine çözüm sunan Kantin programı ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Kantin programı özellikleri nelerdir?

  • Sıcak satış,
  • Stok takibi
  • Personel takibi,
  • Öğrencilere özel tanımlanan kartlarla bakiye oluşturma.

kantin otomasyonu

Çözüm için arayın

Timeout Bilişim, kurumsal çözümler noktasında müşterilerine en iyi hizmeti sağlayan ayrıcalıklı bir firmadır. Cevizli kantin otomasyonu destek talebi için iletişim bilgilerinden ulaşabileceğiniz firmamız ile işlerinizin daha seri şekilde halledilmesini sağlayabilirsiniz. Okul kantin programı ve Askeri kantin programı olarak kullanılabilen sistem, özel olarak hazırlanmış, kullanımı kolay bir uygulamadır. Kurulum ve kurulum sonrası eğitim, kurulum sonrası teknik destek çözümleri ile müşterilerimizin işlerini kolaylaştırdığımız firmamızı arayarak kantin otomasyonu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.