Stok takip programı ile aynı zamanda deponuzu da kontrol altına alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Büyük ve küçük işletmelerin genel olarak en çok ihtiyaç duydukları şeylerden biri depolarındaki stokları takip etmek, geçmişe yönelik stokları, giriş ve çıkışları kontrol altına almaktır. Bir işletmenin doğru şekilde işlemesi ve herhangi bir maddi kayba uğramaması için bunların yapılması gerekir. Depo ve stok takip programı, hem fiili olarak hem de gerçek stokta bulunan ürün miktarını takip edebileceğiniz ve kullanım kolaylığı sayesinde kolaylıkla işlem yapabileceğiniz bir programdır.

Yıllık ve dönemsel olarak stokunuzu kontrol altına almanıza yardımcı olan stok takip programı, güvenilir depo ürün yönetimi sağlayan özel bir yazılımdır. AKINSOFT ERP yazılım ile beklentilerinizden çok daha fazlasını elde ederken programın sunduğu çözümler sayesinde işlemlerinizi hem daha kısa sürede gerçekleştirecek hem de aradığınızdan çok daha fazlasını programın özelliklerinden yararlanarak elde edeceksiniz.

Depo ve stok takip programı

Stok ve depo takip programı neden önemlidir?

İşletmelerin düzenli bir şekilde ürün alım-satımı yapabilmeleri için mevcutta olan ürünlerini takip altına almaları gerekir. Gerek mağaza içindeki ürünlerin gerekse de depoda yer alan ürünlerin miktarı, geçmiş hareketleri ve eksiklerini göz önünde bulunduran işletmeler, hem daha kârlı iş yapabilirler hem de daha kısa sürede beklentilerini karşılayabilirler. İşletmelerin satın alacakları ürünler hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için ve aynı zamanda satın almadan önce stoklarını gözden geçirerek ihtiyaçlarının neler olduğunu görebilmeleri için stok ve depo takip programı kullanmaları gerekmektedir.

Depo ve stok takip programı

Faaliyet kapsamı birbirinden ayrı olan firmaların stokları ve hammaddeleri kontrol altında tutmaları, başarılı bir marka olmaları adına önemli bir yere sahiptir. Özellikle üretici firmalar, bir ürün üretimine geçmeden önce ihtiyaçları olan miktarı net şekilde hesaplamak zorundadırlar. Hem hammaddelerin düzgün kullanılması açısından hem de üretilecek yeni ürünlerin zamanında üretilmesi açısından son derece önemli olan bu işlem için manuel olarak işlem yapmak ciddi anlamda sıkıntıların yaşanmasına neden olabilmektedir. Depo ve stok takip programı ise sahip olduğu özellikleri ile yapılabilecek hataları sıfıra indirerek daha güvenilir sonuçların oluşmasına yardımcı olur.

Stok takip programının avantajları nelerdir?

  • Stok takip programı ile firmanızın ihtiyacını doğrudan kontrol altına alarak itidali davranmanın avantajını elde edebilirsiniz.
  • Stok ve depo takip programı, maliyet bakımından uygun olduğu için fiziki olarak işlem yapmanızı gerektiren bir durumun oluşmasından kurtulabilirsiniz.
  • Stok gereksinimlerini doğru şekilde belirlemenize yardımcı olan stok programı sayesinde, fazladan imalat veya eksik imalat sorunlarından kurtulabilirsiniz.
  • Tedarik, satış ve deponuz üzerindeki ek maliyetleri azaltmanıza yardımcı olan program sayesinde maddi anlamda daha rahat edersiniz.
  • Birçok özelliği bir arada sunan AKINSOFT ERP ile; stok-depo bazında liste, depo grupları, seri-lot bazında stok yönetimi, 5 boyutlu stok takibi, varyant özellikli stok takibi, malzeme sınıflandırma ve ürün ağaç takibi, konsinye ürün yönetimi, stok rezervasyonları, son kullanma ve garanti takibi, barkod ile malzeme giriş-çıkış işlemleri, depo sayımı ve analizleri, eksi stok, asgari ve azami stok miktar takibi, alternatifli stok kullanımları, sınırsız sayıda standart ve miktarlı barkod tanımlama, etiket dizaynları ve ürün barkodlama, toplu hızlı stok bilgi ve fiyat güncellemeleri, reçete, hızlı üretim, ters üretim, envanter takibi, mobil depo yönetimi ve mükerrer kart birleştirme gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Depo ve stok takip programı

Çözüm için arayın

Başarılı çalışmalarımızla müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ettiğimiz firmamız ile aradığınızdan çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Timeout Bilişim, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir isim olup en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle müşterilerine yardımcı olan bir adrestir. Stok takip programı fiyatı ve diğer detaylar hakkında bilgi almak için çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.