Gümüşpınar Bilgisayar Servisi

Gümüşpınar bilgisayar servisi bilgisayarınızda meydana gelen arızalardan server kurulumlarına kadar işlevsel ve ekonomik çözümler sağlıyor. Bu sayede evlerden işyerlerine kadar tüm alanlarda bilgisayarlarda oluşan sorunları çözmek de kolay hale geliyor.

Yerinde Servis Olanağı

Bilgisayar servisi olarak yerinde alacağınız hizmetler zaman açısından önemli tasarruflar sunuyor. Bu sayede cihazlarınızda oluşan sorunları ya da bakımları kısa sürelerde çözüme kavuşturmak olanaklı oluyor. Uzman ekip tarafından gerçekleştirilecek olan işlemler marka ve model farkı olmaksızın tüm masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara yönelik sunuluyor. Bunun yanında bilgisayar harici donanımlarının da yine kurulum ve tamirleri servis tarafından gerçekleştiriliyor.

Gümüşpınar Bilgisayar Servisi

Profesyonel Server Kurulumu

Bilgisayar servisi hizmetinde önemli olan konuların başında server kurulumu geliyor. İşletmeler için çok önemli olan server ağının sorunsuz çalışması için kurulum işlemlerinin eksiksiz yapılması gerekiyor. Server kurulumu işletmelerin bilgisayar sorunlarını en aza indirgemeyi amaçlıyor. Merkez dışında olan şubelerdeki bilgisayarların kontrol edilmesi ve yönlendirilmesi sayesinde tüm bilgisayarlar tek bir sistem üzerinde toplanabiliyor.

Gümüşpınar Bilgisayar Servisi

Bu sayede bilgisayarları tek ağ üzerinden yönetmek de mümkün hale geliyor. Bunun yanında yedekleme, güvenlik duvarı ve network işlemleri de server kurulumlarında yine profesyonel ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Yedekleme ünitesi sayesinde sistemde bulunan veriler güvence altına alınıyor.

Yedekleme cihazının üzerinde açılacak olan alanlar ile her kullanıcıya özel olarak yedekleme yapabileceği alanlar sağlanıyor. Bu sistemin kurulması ve gerekli bakım çalışmalarının yapılması işletmelerin olası veri kayıplarının da önüne geçmek açısından avantaj yaratıyor.

İşletmeler için kullandıkları ağın güvenliğinin sağlanması da önemli olduğundan güvenlik duvarı işlemleri de yine profesyonel olarak gerçekleştiriliyor. İç iş verimini arttırmak ve dış tehditlerden koruma sağlamak için ayarlanan güvenlik duvarı güvenli bir ortam sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

İnternet akışının kontrol altına alınarak daha hızlı şekilde internet kullanımını da mümkün hale getirmektedir. Bunun yanında sağlam sistem oluşturmak için işyerleri için network bağlantısının yapılması da yine profesyonel olarak sunulan servis desteği ile birlikte mümkün oluyor. Uygun kablo ve cihazların kullanımı için gerekli olan bakım ve çalışmaların gerçekleştirilmesini sağlayan bu yöntem sayesinde sisteminiz daha sorunsuz çalışmaya başlıyor.

Her Marka Bilgisayar İçin Tamir Seçeneği

Bilgisayar yerinde servis seçeneği ile birlikte server ya da işletim sistem kurulumu gibi seçeneklerin yanında her marka bilgisayara yönelik hızlı tamir ve onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yazılım ve donanım kaynaklı olan arızalarda masaüstü ve dizüstü bilgisayara yönelik olarak sunulan hizmetler bilgisayarınız için gerekli olan müdahaleyi elde etmenize yardımcı oluyor. Her bilgisayar zamana ya da kullanıma bağlı olarak çeşitli sorunlar yaşayabilir.

Gümüşpınar Bilgisayar Servisi

Bu sorunlar bazen küçük nedenlerden kaynaklanabileceği gibi bazı durumlarda ise daha büyük sorunlar oluşturabilir. Sorunun doğru tespit edilmesi tamir işleminin en önemli kısmıdır. Bu yüzden güvenilir firmadan hizmet almak önemlidir. Bilgisayarın sorun tespiti yapılırken daha fazla zarar görmesini engellemek ve donanım parçalarının hasar almasını önlemek için gerekli profesyonel desteği sağlıyoruz.

Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarda oluşan donanım sorunlarının çözülmesi adına yedek parça değişikliği gerekli olabilir. Bu kapsamda bilgisayarın yapısına uygun olan parçaların seçilmesi adına yine konunun uzmanı kişiler tarafından destek sağlanmalıdır. Yanlış seçilecek parçalar diğer parçalar ile uyum göstermemesi halinde sorunlar büyüyecektir.

Bilgisayar servisi olarak profesyonel olarak sağlanan çözümler sonrasında gerekli olan kontroller de tarafımızdan yapılmaktadır. Bu sayede ilgili sorunun çözümünün sonrasında performans kontrolü, çalışma sisteminin denetimi ve uygulanabilirlik gibi alanlarda kontroller sağlanır. Sonuç olarak ise uygun fiyatlar ile kurulum, tamir veya bakım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.