Mağaza stok takip programı, birçok işletmenin işini kolaylaştıran çözümlere sahip olup, hızlı işlem yapma ve stokları kontrol altına alma konusunda son derece etkin bir sistemdir.

Büyük işletmeler arasında yer alan mağazalar, hareketliliğin en sık yaşandığı alanların başında gelir. Bu alanlarda, ürünleri kontrol altında tutmak çok önemlidir. Depoya giriş-çıkış yapan ürünler, depolar arası transfer edilen ürünler, mağaza içinde satılan ürünler ve mağazaya giren yeni ürünlerin kontrol altında tutulması, kayıp kaçak sorununun önüne geçmek için en ideal güvenlik önlemidir. Tüm bu işleri manuel olarak da yapmak mümkündür ancak bunun için sürekli olarak yeni bir defter, yeni bir sayfa açmak gerekir ki bu da karışıklığın yaşanmasına neden olur. Mağaza stok takip programı kullanarak tüm bunların yaşanmasına mahal vermeden işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Mağaza stok takip programı

Stok takip programı ne işe yarar?

Bir mağaza veya mağazaya ait depo/depolar olduğunu düşünün. Depo ile mağaza arasındaki en büyük iletişim, ürünlerin giriş-çıkışlarını kontrolünün yapılmasıdır. Bu işlemler sağlıklı bir şekilde yapıldığında, herhangi bir karışıklık durumu söz konusu olmaz ve rapor halinde çıkartıldığında işletme sahibinin stok tutma konusunda nasıl hareket etmesi gerektiğini daha rahat kavrayabilir. Stok takip programı bu ve bundan başka birçok özelliğe sahip özel bir yazılımdır. AKINSOFT imzası ile işletmecilerin kullanımına sunulan otomasyon sistemi, birçok özelliği sayesinde daha hızlı ve kolay işlem yapılmasına da kolaylık tanımaktadır.

Mağaza stok takip programı

Mağazalar için stok takip programı

Günümüzde birçok büyük ve küçük mağazalar bulunmaktadır. Her mağazanın hareketliliği, kendi iş kapasitesine bağlıdır. Ancak genel olarak mağazaları ele aldığımızda ortalama olarak bir işletmeye günlük 1000 müşteri girer ve bunlardan 200 tanesi kesinlikle alışveriş yapar. Bu büyüklüğe sahip olan bir mağazanın ürün stoklarını kontrol altında tutabilmesi için muhakkak kullanması gereken bir sisteme ihtiyacı olur. Mağazalar için stok programı düzenleyen AKINSOFT, hem kolay kullanım özellikleri hem de ihtiyaçlara yönelik sunduğu çözümleriyle daha kısa sürede işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır. AKINSOFT stok takip programı ile işlerinizi daha hızlı yaparken bir yandan vakit kazanmanın ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Mağaza stok takip programı

AKINSOFT stok takip programı

20 yılı aşkın deneyime sahip olan ve ERP yazılım alanında bilinen bir marka haline gelen AKINSOFT, tüm işletmelere özel hizmetler sunmaya devam ediyor. AKINSOFT stok takip programı da bu yenilikler ve mağaza çözümleri arasında yer alan bir otomasyon sistemi olup hem güvenilir sonuçlar yakalamak hem de daha kolay şekilde stokları kontrol altında tutmaya yardımcı olan bir sistemdir. Timeout Bilişim iletişim numaramızı arayarak stok takip programı hakkında detaylı bilgi alabilir, kurulum, kurulum sonrası eğitim ve teknik destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.