Market stok takip programı, işletmelerin ürün girdi ve çıktılarını kontrol altına almalarını sağlayan ve stokları istendiği zaman rapor halinde çıkartmaya yardımcı olan bir otomasyon sistemidir.

İşletmelerin stoklarını takip etmeleri, işlerinin daha doğru ve düzgün ilerlemesine yardımcı olur. Günümüz şartlarında marketler başta olmak üzere mağaza ve depo arası çalışmaların sürdüğü tüm işletmelerde stok takip programının kullanılması şarttır. Manuel olarak işlem yapmak, ürünlerin adedini, girdi ve çıktılarını hesaplamak oldukça zordur. Bu tür işlemler genel anlamda yanılgılara neden olabildiği ve kayıp/kaçak sorununa neden olduğu için uzak durulması gereken yöntemlerdir. Teknoloji dünyasının ciddi anlamda ilerleme kaydetmesi, ürün stoklarını kolaylıkla kontrol altına tutmasına yardımcı olmaktadır. Market stok takip programı, tüm bu özellikleri ile kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başaran programlardan biridir. AKINSOFT markası ile geliştirilen ve kolay kullanım özellikleri ile ön plana çıkan AKINSOFT stok takip programı, aradığınız en iyi çözümleri sizlere sunmaktan gurur duyar.

Market stok takip programı

Stok takip programı ile neler yapılır?

Kapsamlı özellikleri ile tüm sektörlere hitap eden AKINSOFT stok takip programı, tek tuşla tüm stokların kontrol altına alınmasına yardımcı olur, ayrıntılı bir şekilde raporlanmasına yardımcı olur ve bu sayede daha hızlı çözümler üreterek işletmenin kâr marjının yükselmesine yardımcı olur. Karmaşık stok kayıt defterleriyle işlem yapan işletmeler, kullandıkları bu eski yöntem yüzünden çoğu zaman hesaplamalarda hatalara düşmektedirler ve fark etseler veya etmeseler, büyük zararların oluşmasının önüne geçemezler. Bu nedenle özellikle marketler başta olmak üzere ürün stok sayısı fazla olan işletmelerin teknoloji çağına ayak uydurmaları gerekmektedir. Market stok takip programı, mağaza içindeki veya depodaki tüm ürünleri kontrol altına almanın kolaylığını sunan özel bir yazılımdır. Stok miktarlarını anlık takip etme, stoklardaki her türlü hareketliliği bilgisayar üzerinden kolayca takip etme gibi zor görünen işlemleri tek tuşla dokuman şeklinde çıkartarak inceleyebilirsiniz. Bu da herhangi bir kayıp yaşamamanıza yardımcı olacaktır.

Market stok takip programı

Stok takip programı özellikleri

Ticari işletmelerin stokları ile ilgili bilgileri anlık olarak değerlendirmeleri gerekir. Gerek yeni gelecek ürünlerin miktarını belirlemek gerekse de işletmeden çıkan ürünleri envanterden çıkartmak için gelişmiş özelliklere sahip bir programın kullanılması şarttır. Stok takip programı, özelleştirilebilir yönleri sayesinde tüm işletmelerde kullanılabilen bir programdır. Program içerisinde sunulan özellikler; ürün rengi belirleme, cinsini belirleme, ölçü birimlerini belirleme, ağırlık belirleme gibi pek çok ayrıntıya sahiptir. Bu sayede her sektör kendine özel bir hale getirerek programın getirilerinden en iyi şekilde yararlanabilmektedir. Market stok takip programı, mağazanızdaki tüm ürünlerle ilgili bilgi edinmenizi kolaylaştıran ve en iyi çözümleri sunan bir otomasyon sistemidir. AKINSOFT’un imzası ile hazırlanmış olması ise ayrıca güven içinde kullanmanızı sağlayacaktır.

Market stok takip programı

Ücretsiz stok takip programı

Piyasada stok takibi yapmak için sunulan çok sayıda ücretsiz stok takip programı bulunmaktadır. Ancak kullanıcıların dikkat etmeleri gereken en önemli konuların başında; ücretsiz olarak sunulan bu programların sadece demo versiyon olduğu gelmektedir. Kısa bir süre sonra sunulan özelliklerin alınması, yeniden para ödemek zorunda kalmanıza neden olabilir. Bu yüzden ücretsiz stok takip programı alarak ilerleyen zamanlarda hem maddi kayıp hem de zaman kaybı yaşamamak için alanında başarılı olan bir firmadan uygun fiyatla program satın almanızı öneririz. AKINSOFT stok takip programı fiyat bakımından da işletmelerin işini kolaylaştıran bir sistemdir.

Market stok takip programı

Stok takip programı nasıl alınır?

Timeout Bilişim, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin beklentilerini hızlı ve güvenilir şekilde sunmaktadır. Uzun zamanların deneyimine sahip firmamızı arayarak market stok takip programı hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, kurulum ve kurulum sonrası teknik destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.