Restoran otomasyon sistemi, işletmelerin işlerini kolaylaştırmak ve zamandan kazanmak için kullanılması gereken bir sistemdir.

Masa düzeni, mutfak takibi, personel takibi, servis takibi, motokurye takibi gibi tüm işlemlerin bir arada yapılmasına olanak tanıyan restoran otomasyon sistemi, işletmelere sunduğu çözümleri ile daha kısa sürede işleri tamamlama ve güven içinde işletmenin marka değerini yükseltmeye yardımcı olmaktadır. Türkiye’nin yerli ERP yazılım devi AKINSOFT’un tasarladığı ve sunduğu restoran otomasyon sistemi fiyatı, piyasadaki diğer tüm otomasyon sistemlerine göre daha ekonomiktir. İşinizi çözüme ulaştırırken daha az maliyetle yüksek kazanç sağlamanızı sağlayan otomasyon sistemi ile marka değerinizin yükseldiğini, kayıp-kaçak sorunlarının ortadan kalktığını göreceksiniz. Daha da önemlisi, müşterilerinizin memnun kalmasını sağlayacaksınız.

Restoran otomasyon sistemi fiyatı

Restoran otomasyon sistemi ile neler yapılır?

  • Siparişlerinizi takip edebilirsiniz.
  • Mutfak iş emirlerini düzene koyabilirsiniz.
  • Adisyon sistemi kurabilirsiniz.
  • Stoklarınızı ve cironuzu inceleyebilirsiniz.
  • Telefon çağrılarına daha hızlı cevap verebilirsiniz.
  • Kasa hareketlerini takip edebilirsiniz.

Restoranınızın daha şık ve güzel görünmesini sağlamak isteyenlerin kullanabilecekleri restaurant otomasyon sistemi, çalıntı, kaybolma, gereğinden fazla iptal ve ikramları gibi işlemleri ekran üzerinden takip ederek anında müdahale edebilirsiniz. Prestijli bir işletme sahibi olmak isteyenler için önerilebilen en iyi uygulamalar arasında yer alan AKINSOFT restoran otomasyon sistemi ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olarak işletmenize değer katabilirsiniz.

Restoran otomasyon sistemi fiyatı

Yeni nesil dokunmatik bilgisayarlar ile entegre edilen ve kolay kullanım özellikleri ile en basit düzeydeki bilgisayar kullanıcısının da kullanabileceği bir sistem olması, daha sağlıklı işlem yapmanıza yardımcı olacaktır. AKINSOFT restoran otomasyonu ile aradığınız tüm kolaylıkları aynı anda yakalayabilir, alanında biline ve tercih edilen bir işletme haline gelebilirsiniz. Tüm sorunlarınıza en iyi şekilde çözüm sunan ve deneyimli uzman kadrosu ile dilediğiniz her an hizmetinizde olan AKINSOFT bayi ile aradığınızdan çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

Restoran otomasyon sistemi fiyatı

Detaylı bilgi için arayın

AKINSOFT bayi hizmetlerini sunduğumuz firmamızda, beklentilerinizin ötesinde sonuç alabileceğiniz çözümlerimizi deneyerek en iyisine sahip olabilirsiniz. Zamanında kurulum, kurulum sonrası eğitim ve destek konularında güvenilir ve deneyimli olan firmamız ile restoran otomasyon sistemi noktasında aradığınızın en iyisine en uygun fiyatlarla sahip olacaksınız.