Teknoloji dünyasının akıl almaz bir şekilde ilerlediği günümüzde çözümlerimizle müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. AKINSOFT yazılımları, toplu SMS sistemi, barkod yazıcılar, güvenlik ve ERP çözümleri için en kaliteli hizmetlerin adresi Timeout Bilişim ile kazanan siz olacaksınız.

Yeni nesil teknolojilerin her geçen gün hayatımıza daha fazla girmesiyle birlikte işlerin kolaylaştığı da bir gerçektir. Müşterilerinize daha iyi hizmet sunabilmek için AKINSOFT yazılımı kullanırken hızlı işlem yapma hacmine sahip olacaksınız. En iyi çözümleri, en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz firmamızdan, beklentilerinizin çok daha ötesinde kaliteli sonuçlara ulaşacaksınız.

Toplu SMS

Toplu SMS, hayatımızın en önemli parçalarından biri haline geldi. İşletmeciler müşterilerine daha hızlı ulaşabilmek için bu sistemi kullanıyorlar. Söz konusu toplu sms programı ile müşterilerinize yeni kampanyalarınız hakkında bilgi verebilir, işlerinizdeki yenilikler hakkında haber edebilir veya ödeme zamanı gelmiş müşterilerinize haber vererek ödemelerini yapmalarını sağlayabilirsiniz. Toplu sms programı ile sizlere sunduğumuz ayrıcalıkları değerlendirdiğinizde, kendinizi çok daha şanslı hissedeceksiniz.

Toplu SMS

AKINSOFT Yazılımları

Teknoloji dünyasının en önemli araçlarından biri haline gelen akıllı yazılımlar, işlerin daha hızlı yürümesi için kullanılabilecek ideal çözümlerdir. AKINSOFT, Türkiye’de hizmet verdiği günden bu yana müşterilerinin işlerini kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır. Timeout Bilişim olarak bu konuda sizlere destek oluyor, AKINSOFT yazılımları ile işlerinizin daha kolay hale gelmesini sağlıyoruz.

AKINSOFT yazılımları

Barkod Yazıcılar

Müşterilerinize hitap ederken, ürün satışı yaparken ve diğer işlemleri tamamlarken çözümleriyle en iyi noktaya ulaştıran Barkod yazıcılar da yardımcınız olacak. Firmamızdan bu taleplerinizi doğrudan karşılayarak işlerinizi daha hızlı bir şekilde yapmanın rahatlığını yakalayabilirsiniz. Timeout Bilişim Barkod yazıcılar hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için iletişime geçebilirsiniz.

barkod yazıcılar