Timeout Bilişim, uzun yılların deneyimi ile hizmet veren bir firmadır. ERP yazılım, ön muhasebe programı ve daha birçok alanda hizmet veren firmamız, şimdi de online alışveriş imkanını sunuyor.

Online alışverişte en önemli konulardan biri güvenilir bir adres olmasıdır. İşletmelere en iyi çözümleri sunma alanında başarılarıyla kendinden söz ettiren firmamız, beklentileri karşılamak ve hızlı çözüm odaklarını müşterilerine ulaştırmak amacıyla web sitede alışveriş yapma imkanını sunuyor. Timeout Bilişim alışveriş bölümünde, ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri bir arada görebilirsiniz.

Timeout Bilişim ile Güvenilir Alışveriş

Barkod okuyucular

Barkod okuyucu ve barkod sistemleri, hemen hemen her işletme için gerekli olan sistemlerin başında gelir. Daha hızlı satış yapabilmek, müşteriye hitap ederken müşteri memnuniyeti ile hitap etmek için kesinlikle barkod otomasyon sistemlerinden faydalanmak gerekir. Barkod okuyucular alanında siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli donanım ve profesyonel yazılımlar sayesinde beklediğinizden çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

POS PC

POS PC, market, şarküteri, bakliyat, manav ve daha birçok alanda kullanılan barkod otomasyon sisteminin en temel parçalarından biridir. Terazide tartılan ürünlerin fiyat bilgilerine kolaylıkla ulaşmayı sağlayan dokunmatik bilgisayarlar, daha hızlı bir şekilde müşterilerin taleplerini karşılamaya yardımcı olmaktadır. Timeout Bilişim ile güvenilir alışveriş seçenekleri arasında görebileceğiniz POS PC ürünlerimiz, kalitesi ve kapsamlı özellikleri ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacaktır.

Terminaller

Her işletmenin temel olarak ihtiyaç duyduğu teknoloji ürünlerinden biri olan terminaller, daha hızlı işlem yapmayı kolaylaştıran etkili çözümlerdir. Bu konuda uzun zamanların deneyimi ile hizmet verdiğimiz firmamızın internet sitesini ziyaret ederek ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayabilirsiniz.

Barkod yazıcılar

Müşterilerinize hitap ederken “kalite” detayını göz önünde tutanlardan iseniz kesinlikle edinmeniz gereken ürünlerin başında barkod yazıcıların olması gerekir. Müşterinin satın almak istediği ürün hakkında bilgi sahibi olması en doğal hakkıdır. Bunu elde edebilmek için firma sahibinin gerekli bilgileri sunması zorunludur. Barkod yazıcılar, bu alanda işinizi görebilecek en iyi çözümleri bir arada sunmaktadır.

AKINSOFT yazılımları

Siparişlerinizi daha hızlı ve güvenilir bir şekilde verebilmek için kullanabileceğiniz bir diğer alışveriş seçeneğimiz ise AKINSOFT yazılımlarıdır. Kurulum, kurulum sonrası eğitim ve teknik destek hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz firmamızda, aynı zamanda program ve yazılımların satın alınmasında da kolaylık yakalayabilirsiniz.