Timeout Bilişim, toplu SMS hizmeti sunarak müşterilerinin işlerini daha hızlı yapmaları konusunda yardımcı oluyor.

Toplu SMS, firmaların ürünlerini tanıtmada, özel indirim haberlerini müşterilerine ulaştırmada, şirket içinde yapılan değişimleri bildirmede, özel davetiyeler gibi işlerinizde birçok kişiye toplu mesaj göndermeye denir.

Son zamanlarda internet teknolojisinin büyük bir hızla ilerlediği bir gerçektir. İş akışlarının daha da zorlaştığı bu dönemde müşterilerinizi haberdar etmek için yapmanız gereken tek şey toplu SMS pakti satın almak olacaktır. Timeout Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize bu alanda hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamanız konusunda destek oluyoruz.

Mağazanızın müşterilerini arttırmak, var olan müşterilerinize kendinizi kolay yönden hatırlatmak veya ihtiyaç duyduğunuz her an müşterilerinize ulaşmak için kullanabileceğiniz toplu mesaj gönderme sistemi ile rahat edeceksiniz. İşleriniz artarken müşterilerinizin memnun kalması da bu sayede çok daha kolay hale gelecek.

SMS programları, Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimelerden biridir. İş hacminin günümüzde artmış olması ve işlerin tamamen sanal odaklı yürümesi nedeniyle firma ve mağaza sahipleri müşterilerine zaman ayırmak için alternatif yöntemler aramaktadırlar. SMS toplu mesaj gönderme kolaylıklarının günümüzde fazlaca bulunması sayesinde artık bu sıkıntı da ortadan kalkmış oluyor.

Timeout Bilişim Toplu SMS

Hizmette sınırsız kalite ve beklentilerin ötesinde çözüm sunan Timeout Bilişim olarak sizlere daha kaliteli hizmet ve daha fazla avantaj sağlamak adına firmamız ağına Toplu SMS hizmetini de ekliyoruz. Toplu SMS fiyatları hakkında bilgi ve destek için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.