Yenilenen iş dünyasının gelişmelerini yakından takip edenler toplu sms gönderme ile kitlelerine daha hızlı ulaşabildiklerini bilirler.

Marketler, giyim mağazaları, teknoloji mağazaları ve daha aklınıza gelebilecek tüm alanlar için kullanılan toplu mesajlar sayesinde kısa sürede büyük kitlelere ulaşım sağlanabiliyor. Timeout Bilişim olarak bu alanda siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Toplu SMS gönderimlerinde tek tuşlar tüm müşterilerle irtibat kurulabiliyor. Sizlere sunduğumuz sistemimizde yapmanız gereken tek şey kullanıcı girişi yapmak olacak. Detaylı raporlama ile gönderilen toplu sms 5 saniye gibi kısa bir süre içerisinde tüm müşterilerinize anında ulaşıyor. Bu sayede yenilikler ve kampanyalarınız hakkında bilgi sahibi olan müşterileriniz sizi daha yakından takip etme şansını elde edebiliyorlar. ISO-27001 bilgi güvenliği sertifikası onaylı sistemimiz sayesinde tüm operatörlere anında ulaşım sağlayabilirsiniz. Çift yönlü SMS ile Toplu SMS gönderdiğiniz kişiler ile doğrudan iletişime geçerek müşterilerinizin memnuniyetini en iyi şekilde sağlayacaksınız.

Kimler Kullanabilir?

Mağaza sahipleri, hizmet sektörleri ve iş alanında müşterilerine hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen yurtiçi ve yurtdışındaki gerçek veya tüzel herkes toplu sms sistemini kullanabilir. Toplu SMS dernekler, vakıflar ve parti merkezleri toplantı ve organizasyon duyuruları yapmak, üyeler ile iletişime geçmek için, perakende sektöründe (mağazalar, marketler vs.) müşterilere yeni promosyonları duyurma ve ödeme hatırlatma işlemlerini için, eğitim sektöründe, öğrencilerin, devamsızlık durumu ve not bilgilerini, sınav tarihi ve sınav bilgilerini, veli toplantısı gün ve saatini iletmek, özel günleri kutlamak ve daha aklınıza gelebilecek tüm işleriniz için kolaylıkla toplu sms kullanarak anında ulaşım sağlayabilirsiniz. Büyüyen iş dünyasında işlerin seyrini hafifletmek ve herkese aynı zamanda ulaşmak için Timeout Bilişim olarak sizlere sms programı kalitesini sunuyoruz.

Nasıl Kullanılır?

İnternet teknolojisinin bulunduğu her yerde kullanılabilen toplu sms sistemi için yapılması gereken tek şey abone olmak. Abone olduktan sonra size verilen özel bilgilerle sisteme giriş yapabilir ve müşterilerinize ulaşarak bilgilendirme yapabilirsiniz. Timeout Bilişim toplu sms sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.