Teknoloji çağının en zirveye ulaştığı günümüzde artık çok daha kolay müşterilere ulaşılabiliyor. Toplu SMS paneli kullanarak internetin olduğu her yerden kolaylıkla sms gönderme işlemi yapılabiliyor.

Toplu sms paneli, kullanıcı kolaylığı açısından son derece geliştirilmiş bir panel olup atılmak istenen SMS’ler kolay bir şekilde atılabiliyor. Panel, tekil mesajlar atmakla da sınırlı kalmıyor. Gruplara bölerek müşterilerinize özel mesajlar da atabiliyorsunuz. Örneğin; şirketiniz birkaç farklı dalda hizmet veriyor ve her SMS her müşteriniz için uygun değil veya gitmesini istemiyorsunuz. Toplu SMS paneli, burada devreye girerek müşterilerinizi gruplara bölmenize yardımcı oluyor ve böylelikle istediğiniz müşteri grubuna istediğiniz mesajları gönderebiliyorsunuz.

Bildirim gönderin!

Şirketinize bağlı müşterilerinize bazı hatırlatmaları yapmanız gerekiyor olabilir. Mesela hastane işletmecilerinin hastalarına randevu zamanlarını hatırlatmaları, borçlu olan müşterilere ödeme zamanını hatırlatma gibi birçok hatırlatma mecburiyetleri olabilir. Toplu SMS paneli ile bunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sistem oldukça kapsamlı bir şekilde çalışıyor. Panel üzerindeki hazır SMS’leri yollayabilir, kendi hazır SMS’lerinizi oluşturabilirsiniz. Excel dosyasında bulunan tüm telefon listeleri ile mesaj metinlerini toplu sms sistemine aktararak saniyeler içinde sms gönderimi yapabilir, “raporlar” sekmesinden SMS’lerin gidip gitmediğini kontrol edebilirsiniz.

Toplu SMS Paneli İçin Başvurun

Şirketinizin işlerini büyütmek ve istediğiniz gibi müşterilerinize toplu SMS göndermek için yapmanız gereken tek şey panelimize üye olmak. Timeout Bilişim toplu sms paneli hizmetlerinden yararlanmak için iletişim numaramızı arayarak detaylı bilgi alabilir, abonelik başlatabilirsiniz.