Timeout Bilisim  Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) ‘dan isletmeci lisansına sahip MUTLUCELL İLEETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.. ad ve hesabına kısa mesaj hizmeti vermeye yetkilidir. Faturanız işletmeci “MUTLUCELL A.Ş.” tarafından kesilecektir. ” 

Gündelik iş hayatınızda müşterilerinize daha hızlı ulaşabilmek için kullanabileceğiniz toplu SMS programı, Timeout Bilişim farkıyla sizlere sunuluyor.

İhtiyaçlarınıza doğrudan çözüm üreten ve ürettiği çözümleriyle kullanıcıların istedikleri zaman kolaylıkla müşterilerine ulaşmayı sağlayan toplu sms programı, kolay kullanım özelliği sayesinde internet ve bilgisayarın olduğu her yerde kolaylıkla kullanılabiliyor.

Toplu SMS Programı

Hastane, market, mağaza, optikçi, eczane ve daha aklınıza gelebilecek tüm alanlarda kullanılabilen ve müşterilere ulaşmada kolaylık sağlayan toplu sms programı ile müşterilerinize hatırlatma, ürünler hakkında yeni bilgiler, yeni kampanyalar, duyurular gibi pek çok alanda kısa sürede ulaşabilirsiniz. Timeout Bilişim olarak sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanarak işlerinizi daha hızlı ve zamanında çözmenin keyfine varabilirsiniz.

Toplu SMS Programı

Kullanıcı kolaylığı

Toplu sms programı, en çok da kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Tek tuşla bütün müşterilerinize tek seferde ulaşabileceğiniz gibi müşteri grubu belirleyerek ayrı ayrı mesaj gönderme avantajına da sahip olabilirsiniz. Borçlu müşteriler, hatırlatma gerektiren müşteriler veya yeni kampanyalardan haberdar etmek istediğiniz müşterilerinizi gruplara bölerek toplu sms programı ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Toplu SMS Programı

Uygun fiyatlar

Günümüz teknolojileri arasında kendinden çokça söz ettiren ve işletme sahiplerinin büyük ihtiyacı haline gelen toplu sms sayesinde daha hızlı hareket etmek ve müşterilere daha hızlı ulaşmak mümkün. Tabi ki bunları yaparken uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerinden yararlanmanız da sizin adınıza daha iyi olacaktır. Timeout Bilişim toplu sms fiyatları ile en hızlı şekilde müşterilere ulaşmayı sağlayan avantajlarıyla dilediğiniz her zaman yanınızda yer almaktadır. SMS fiyatları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.