Büyüyen iş yerlerinde en büyük sıkıntı, işlerin daha hızlı yürümesi için çalışma arkadaşlarının bulunamaması, bulunsa bile yeteri verimi verememesidir.

ERP yazılımlar, daha önceleri karmaşık hesap tabloları, kısıtlı işlemler gibi birçok zorluğa sahipti. Ancak günümüzün modern ERP yazılımları sayesinde bu tip sorunlar ortadan kalktı.

Mağaza, market, petrol ofisi, hastane, cafeterya, restoran, otel ve daha aklınıza gelebilecek tüm sektörler için gelişmiş ERP yazılımları sunan AKINSOFT, kullanıcıların işlerini kendi başına halletmelerini sağlayan birçok çözüm ile müşterilerine destek sunuyor. Muhasebe programı, hızlı satış programı, e-fatura, e-arşiv, mobil uygulamalar vs. her biri kendi alanında özel ve çalışmalarda son derece güzel verimler veren yazılımlardır. Kurulum ve kurulum sonrası destek, yaygın teknik destek servis hizmetlerinin olması ise AKINSOFT’un kalitesine artı olarak yansıyor.

Çözüm için doğru adres

AKINSOFT Kartal Bayisi Timeout Bilişim, uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile müşterilerine hizmet vererek isteklerini yerine getirebilecek çözümler sunuyor. AKINSOFT muhasebe programı başta olmak üzere diğer tüm ERP yazılım hizmetlerini sunan ve hizmet sonrası kurulum ve eğitimini veren uzman ekip, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Çözüm aradığınız tüm konularda danışabileceğiniz bilişim firması, doğru tercihi, doğru zamanda yapanların tercih ettiği bir adrestir.