Restoran cafe adisyon programı ile daha hızlı işlem gerçekleştirerek müşterilerinizin memnun kalmasını sağlarken, stoklarınızı ve siparişlerinizi göz önünde bulundurmanın kolaylıklarını yaşayacaksınız.

Adisyon programı; kafeterya, restoran, çay bahçesi gibi yerler başta olmak üzere müşterilerin oturup bir şeyler yiyip içtiği tüm alanlarda kullanılabilmektedir. Sipariş ve ödemeleri kolay bir şekilde işleme almaya yarayan, ürün ve masa tanımlaması yaparak kolaylıkla kullanılabilen adisyon programı, cafe ve restoranlarda işlerin daha hızlı yürümesine yardımcı olmaktadır. Bulut sistemi üzerinden çalışan program için ek bir ücret ödemek gibi bir sorun yaşanmamaktadır. Birçok anlamda işlerinizi kolaylaştırmak ve daha kısa sürede müşterilerinize hitap etmek için kullanabileceğiniz Restoran cafe adisyon programı ile müşterileriniz memnun kalırken siz de işlerinizin artmasının keyfini yaşayacaksınız.

Restoran Cafe Adisyon Programı

Restoran cafe adisyon programı özellikleri

Online Çalışma: Online çalışma imkanı sağlayan adisyon programı, kolay abonelik özelliği sayesinde ek bir işlem yapmanıza gerek bırakmaz. Kolay kurulumu ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Düşük maliyet: Genel olarak adisyon programları maliyet bakımından yüksek olduğu için işletmeler sürekli ertelemek zorunda kalırlar. Timeout Bilişim olarak sizlere restoran cafe adisyon programı için en uygun fiyatı ve kolay ödeme seçeneklerini sunuyoruz.

Güvenlik: Güvenlik konusunda son derece titiz çalışmaların sonucu ile ortaya çıkan adisyon programı; şifreleme ve diğer alanlarda herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanabileceğiniz bir programdır.

Restoran Cafe Adisyon Programı

Adisyon Programı ile daha hızlı sonuç alın

Müşteriler, beklemeyi sevmezler ve özellikle de hesap bölümünde beklemek canlarını sıkabilir. Timeout Bilişim olarak bu alanda müşterilerimize en kaliteli çözümleri sunarak müşteri memnuniyetini yakalamalarına yardımcı oluyoruz. Cafe restoran adisyon programı ile kısa sürede müşterilerinizin hesabını keserken müşterilerinizin memnun kalmasını da sağlamış olacaksınız. Kurulum, kurulum sonrası eğitim ve kurulum sonrası teknik destek hizmetleri ile sizlere hizmet verdiğimiz firmamızın çağrı merkezi numarasından arayarak adisyon programı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Restoran Cafe Adisyon Programı

Sektörün öncü isimlerinden biri haline gelen firmamızdan hizmet alarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. En ucuz adisyon programı hizmetlerimizle müşterilerimizin hem işlerini çözüyor hem de ekonomik fiyatlarla fazla masraf etmelerine gerek bırakmıyoruz. Detaylı bilgi için arayın.