Başakşehir restaurant otomasyon sistemi sayesinde müşterilerinize daha kaliteli hizmet sunmanın yanında işletmenizi daha rahat kontrol altına almanın keyfini yaşayacaksınız.

Restoranlar, müşterilerin sık uğradıkları ve kısa süreli olarak bulundukları alanlardır. Aynı şekilde pastane, cafeterya, bar gibi yerlerde de aynı durum söz konusudur. İşletme sahiplerinin müşterilerine zamanında cevap verebilmeleri son derece önemlidir. Daha hızlı siparişlerin onaylanması ve müşterilere sunulabilmesi için teknoloji sisteminin sunduğu yeniliklerden yararlanmak en doğrusudur. Akınsoft restoran otomasyon sistemi, bu alanda en iyi çözümleri bir arada sunan yerli bir isimdir. Eğlence ve dinlenme mekanları ile birlikte restoranlarda kolaylık sağlayan otomasyon sistemi, kolay kullanılabilir özellikleri ile işletme sahiplerini büyük oranda yükten kurtarıyor. Başakşehir restaurant otomasyon sistemi alanında hizmet veren firmamız Timeout Bilişim ile görüşme sağlayarak sistem kurulumu konusunda destek alabilirsiniz.

Başakşehir restaurant otomasyon sistemi

Restoran otomasyon sistemi ile kolay çözümler

Kurumsal alanlarda sunduğumuz çözümlerimiz sayesinde işletmeler beklentilerini en iyi şekilde elde etmeye devam ediyor. Restoran, cafe, bar, pastane gibi alanlarda müşterilere daha hızlı cevap vermek için özel olarak tasarlanan restoran otomasyon sistemi, tüm bu alanlardan çok daha fazlasında kullanılabiliyor. Aynı zamanda birden fazla şubesi olan zincir restoranlar için de ideal bir program olması ile dikkat çeken sistem, basit bilgisayar kullanıcısının bile kolaylıkla kullanabileceği bir otomasyon sistemidir. Telefonla alınan siparişleri, sipariş adresine yakın şubeye aktarma, şubelerin cari işlemlerini kontrol etme olanağı gibi birçok özelliği bir arada sunan restaurant otomasyon sistemi, hizmetlerimiz ile müşterilerimize destek olmaya devam ederken, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sunuyoruz.

Başakşehir restaurant otomasyon sistemi

Restoran otomasyon sistemi Başakşehir

İstanbul’un güzide ilçelerinden biri olan ve son zamanlarda yıldızı daha da parlamaya başlayan Başakşehir ilçesini otomasyon sistemleri bölgelerimiz arasına ekleyerek müşterilerimize daha fazla hizmet sunuyoruz. Dilediğiniz zaman iletişim numaramızdan firmamıza ulaşarak sistem hakkında detaylı bilgi alabilir, kurulum ve kurulum sonrası destekler için talep oluşturabilirsiniz.

Başakşehir restaurant otomasyon sistemi

Restoran otomasyon sistemi Başakşehir hizmetlerimizde müşterilerimizin memnun kalması için gerekli olan tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sunuyoruz. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilir, kurulum için destek talebinde bulunabilirsiniz.