Yılların deneyimi ve uzman birikimi ile bilişim sektöründe tanınan bir isim haline gelen Timeout Bilişim, kurumsal çözümlerde en çok aranan isimlerden biridir. Bilgisayar sistemleri, yazılım geliştirme, program hazırlama alanlarında İstanbul Anadolu yakasında başta olmak üzere Avrupa yakasının büyük bir kısmında referans toplamayı başarmış bir isimdir.

Türkiye’nin vizyonu Akınsoft programları ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ettiğimiz firmamızda, her sektörün ihtiyacını karşılayacak çözümler sunulmaktadır. AKINSOFT Wolvox programları ile her sektörün muhasebe işlerinde online çözümler sunan Timeout Bilişim; AKINSOFT OctoPlus Muhasebe Programı, e-Ticaret, e-Mutabakat, e-Arşiv, e-Fatura, e-Defter gibi masa üstü programların yanında Akınsoft’un mobil uygulama hizmetlerini de sunmaktadır. AKINSOFT Wolvox WMobil, AKINSOFT Franchise Server, AKINSOFT Wolvox Online IK, AKINSOFT E-Ticaret, AKINSOFT Rezzta Online Restoran Sipariş Sistemi, AKINSOFT E-Mutabakat, AKINSOFT Canlı Destek, AKINSOFT WebEmlak ve AKINSOFT E-Site Web mobil uygulama hizmetlerini sunduğumuz müşterilerimizin ihtiyacı olan her şeyi zamanında sunuyor ve mükemmel çözümlerle işlerini daha sade bir şekilde halletmelerine yardımcı oluyoruz.

Misyon:

Akıllı çözümler, pratik işlemler ve yazılımda son versiyon uygulamalarla müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde sağlama misyonu ile hareket ettiğimiz firmamız, uzun zamanların deneyim ve birikimine sahip bir isim olduğundan, ilkeli çalışmaları ile beklentilerin çok daha ötesinde hizmet sağlamaktadır. Hizmet, kalite, güven ve uygun fiyat kapsamında hizmet vermeyi görev bilinci olarak kendine ön gören Timeout Bilişim, sunduğu Akınsoft programları ile müşterilerinin beklediğinden çok daha fazlasını sunma misyonuna sahiptir.

Vizyon:

Teknoloji dünyasının yakından takip ederek müşterilerine daha yeni çözümler, daha yeni fikirler ve işlerini kolaylaştıracak yeni nesil program ve yazılımları sunma temeli üzerinde çalışan firmamız, en kapsamlı kullanıma sahip yazılımların bünyemizde toplanması için gerekli olan tüm yenilikleri zamanında yaparak müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana sürekli en yenisi ve en kalitelisi ilkesi ile hareket ederek daha kapsayıcı hizmetlerin oluşması adına sektörün yeniliklerini yerinde takip ediyoruz. Yaşanan tüm yenilikler, geliştirilen tüm Akınsoft uygulama ve programlarını bulabileceğiniz firmamızda, hızlı kurulum ve program kullanma eğitimi ile müşterilerimize gerekli desteği sağlamaya devam edeceğiz.yazı