Parmak izli personel takip sistemi sayesinde personellerin giriş-çıkışlarını kontrol altına alarak iş verimliliğini değerlendirebilirsiniz.

Şirket çalışanlarının mesai saatlerini hesaplamak, iş yeri güvenliğini sağlamak gibi pek çok alanda öne çıkan personel takip sistemi, kullanım kolaylığı ile göze çarpan bir uygulamadır. Parmak izi tanıma sistemine dayalı otomasyon sistemi olması kurulum ve kayıtların kolay bir şekilde işlenmesini sağlamaktadır. Personelleriniz ile ilgili değerlendirmeleri yapmak, mesai ücretlerini hesaplamak ve iş yeri güvenliğini sağlamak için kullanabileceğiniz parmak izli personel takip sistemi ile modern bir iş alanına sahip olmakla birlikte işlem hacminde artışın yaşanmasını da sağlayacaksınız.

Parmak izli Personel Takip Sistemi

Personel takip sistemi nedir?

İnsan kaynaklarında en önemli olan şey personellerin hal ve hareketlerini takip altına alarak değerlendirmektir. Eskiden beri insan kaynakları departmanı bu işle itina ile ilgilenir. Ancak personel sayısı fazla olan yerlerde bunu yapabilmek bir hayli zordur. Geliştirilen yeni nesil teknolojileri kullanarak personellerin takibini yapmak ise son derece kolay bir işlemdir. Personel takip sistemi, son yılların en çok kendinden söz ettiren yazılımsal ve donanımsal araçlarından biridir. Sistemin son derece kapsamlı özelliklere sahip olması sayesinde personellerin iş akışını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Parmak izli personel takip sistemi, kurulumdan sonra personellerin bilgilerinin yüklenmesi ile kullanılabilen bir sistem haline geliyor. Sabah iş girişleri, akşam iş çıkışlarında personellerin saatlerine riayet edip etmediklerini kontrol altına alabilir, mesai ücretlerinin ödenmesinde kolay hesap yapabilirsiniz.

İş hacmini arttırın

Timeout Bilişim olarak kurumsal çözümler noktasında uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile müşterilerimize hitap etmeye devam ediyoruz. Personel takip sistemi kurulumu ve kurulum sonrası destek hizmetlerine de öncü isim olmayı başaran firmamız ile elde etmek istediğiniz sonuçları en iyi şekilde yakalayabilirsiniz. Günümüz iş dünyasının en büyük ihtiyaçlarından biri olan ve kullanımı ile işlerin kolaylaşmasını sağlayan parmak izli personel takip sistemi hakkında, güncel fiyatlar hakkında bilgi almak, kurulum talebinde bulunmak veya kurulum sonrası teknik destek hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezi numaramız ile iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve daha fazla detay için arayın.