Personel takip sistemi, her şirketin insan kaynakları alanında rahat etmeleri için kullanmaları gereken bir sistemdir.

Personellerin giriş-çıkışlarını takip etmek, maaşlarını otomatik hesaplamak, izin günlerini belirlemek gibi birçok avantajı bir arada sunan personel takip sistemi, şirketlerin işlemlerini kolaylıkla halledebilmeleri için özel olarak geliştirilen bir sistemdir. Geliştirilen özellikleri sayesinde sadece belirli alanlarda değil geniş alanda işletmenin işini kolaylaştıran personel takip sistemi; personele ait kayıtların tutulması, bordro hesaplamaya ait parametrelerin tanımlanması ve görev süresi içerisinde yapılan her türlü işlemin izlenmesi ve yönetimi adına hazırlanmış, son derece kullanışlı bir sistemdir.

Personel takip sistemi

Personel maaş hesaplama

Personel takibi yapmanın en kolay yolunu denemek her zaman için şirket adına kazancın elde edilmesi demektir. Personel takip sisteminde ek olarak sunulan ve kullanımı ile finansal işlemlerin rahatlamasını sağlayan personel maaş hesaplama özelliği sayesinde yanlış hesaplamaların önüne gecikebilmektedir. Hem kullanım itibariyle kolay olması hem de kullanıcıya özel olarak modüllerin ayarlanabilmesi sayesinde işlem yaparken kolay sonuç elde edilebilmektedir. İdeal özellikleri ile ön plana çıkan personel maaş hesaplama sistemi, Timeout Bilişim güvencesi ile uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

Personel giriş çıkış takibi

Personellerin neyi ne kadar çok hak ettiklerini anlamanın en güzel yolu, işlerine verdikleri önemi test etmektir. İşinde başarılı olan ve işleri üzerinde titizlikle duran bir personel, mesai saatlerine zamanında gelir ve zamanında gider. Tabi büyük bir işletmede hangi personelin ne zaman geldiğini kayıt altında tutmak biraz zordur. Fakat teknoloji dünyasının hızlı bir şekilde ilerleyerek her alana hitap etmesi sayesinde personel giriş çıkış takip işlemleri de kolaylaştı. Personel takip sistemi çatısı altında yer alan sistem sayesinde personellerinizin hangi saatte giriş-çıkış yaptıklarını inceleyebilirsiniz.

Çözüm için arayın

Başarılı çalışmalarımızla her geçen gün daha güçlü referanslara sahip olmayı başardığımız Timeout Bilişim olarak beklentilerinize çözüm üretmek ve en ideal programları sizlere sunmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Personel takip sistemi hakkında detaylı bilgi almak, özellikleri hakkında bilgilenmek ve kurulum talebinde bulunmak için çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.