Restoran otomasyon sistemleri, kafeterya, lokanta, çay bahçesi ve toplu olarak oturulan yerlerde müşterilerin işlemlerini hızlı şekilde gerçekleştirmek ve hesapların kolaylıkla ödenmesini sağlamak için geliştirilen bir yazılım türüdür.

Hızlı işlem gerektiren ve müşterilerin zamanlarının değerli olduğunu hissettirilmesi gereken en önemli sektörlerden biri restoranlardır. Adisyon takibi yapmak, masa düzenini oluşturabilmek, menülere görsel ekleyerek daha hızlı sipariş alabilmek, el terminalleri ile müşteri masasına giderek hesap ve sipariş alabilmek gibi birçok detay, restoranlarda olması gereken özelliklerdendir. Restaurant otomasyon sistemleri, bu ve bundan başka daha farklı özeliklerle donatılmış bir teknolojidir. Müşteriye hızlı cevap verebilmek adına geliştirilen bu teknoloji, Timeout Bilişim farkıyla sunulmaktadır.

Restoran otomasyon sistemi

Daha hızlı işlem, daha fazla memnuniyet

Kafe, restoran veya bu tip yerler insanların boş zamanlarını değerlendirmek için uğradıkları yerlerdir. Ancak dinlenme veya yapılacak bir iş için bir araya gelen insanlar, zamanlarını değerlendirirken hizmetin kusursuz olmasını isterler. Restaurant otomasyon sistemi, sunmuş olduğu özellikleri ile beklentilerin ötesinde sonuçlar sunmaktadır. Hızlı çözümler ve kolay kullanım özelliklerine sahip olan otomasyon sistemi, müşterilerin memnun kalmasını sağlayan ve özel olarak hazırlanan bir otomasyondur.

Restoran otomasyon sistemi

Kaliteli hizmetler için bizi arayın

Otomasyon sistemleri alanında başarılı hizmetlerimizle her geçen gün müşterilerimizi daha fazla memnun etmeye devam ettiğimiz Timeout Bilişim firmamızda, restaurant otomasyon sistemi konusunda kısa sürede kurulum ve kullanım avantajı sunmaktayız. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilir, kurulum desteği talebinde bulunabilirsiniz.