Mağazalar, sık müşterilerin uğradığı ve yoğun kalabalıkların oluştuğu yerlerdir. Bu tip yerlerde hızlı hareket etmek ve çözüm üretebilmek son derece önemlidir. Mağaza otomasyon sistemi, bu konuda en iyi şekilde iş gören teknolojik ürünlerdir.

Mağaza otomasyon sistemi, ürün hareketlerini sınırsız cari açarak müşteriye gösterme özelliğine sahip olup PCPOS ile zaman kaybetmeden satış işlemlerini gerçekleştirme olanağı sunan yönlere sahiptir. İşlerin daha kısa sürede halledilmesini sağlamasıyla müşteri memnuniyetini yakalamak son derece kolaydır.

Mağaza otomasyon sistemi

Mağaza otomasyon sistemleri

Kullanıcı kolaylığı tabanlı olarak oluşturulan otomasyon sistemi, işlerin daha seri şekilde halledilmesi adına son derece kullanışlıdır. El terminalleri ile mağaza veya depo sayımı gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirme olanağı sunan mağaza otomasyon sistemleri, bu özelliği sayesinde stokta biten ürünlerin kolaylıkla tespit edilmesini sağlayabilmektedir. Gün sonu yaptığınız işleri tek seferde kontrol edebilme olanağı da sunan otomasyon sistemi, birden fazla kullanıcıya hesap açma ayrıcalığı da sunmaktadır.

Mağaza otomasyon sistemi

Kullanım açısından son derece kolay olan otomasyon sistemi, müşterilerinizin beklemesine gerek bıraktırmayan özellikleri sayesinde hem daha fazla işlem yapmanıza kolaylık sağlamakta hem de kısa sürede işlerinizi toparlamanıza olanak tanımaktadır. Satışlar, depo hareketleri ve mal kabul gibi birçok işlemi tek ekrandan kontrol etme özelliklerini kullanıcılarına sunan otomasyon sistemi ile işlerinizin kısa sürede halledildiğini göreceksiniz. Her anlamda kolaylık sağlayan sistem sayesinde siz de çalışanlarınız da rahat edecek.

Mağaza otomasyon sistemi

Timeout Bilişim’i arayın

Kurulum, destek ve kurulum sonrası eğitim konularında başarılı çalışmalara sahip olan firmamız, uzun yılların deneyimi ile hizmet sunmaktadır. Mağaza otomasyon sistemleri alanında bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi değerlendirerek mağazanız için en iyi otomasyonu değerlendirme imkanı yakalayabilirsiniz. yenilikçi ve dinamik ekibimiz kısa sürede kurulumu gerçekleştirerek kullanımınıza sunduğu otomasyon sistemi ile işlerinizin daha hızlı şekilde yürümesi fırsatını sizlere sunuyor.

Mağaza otomasyon sistemi

Aradığınız tüm özellikleri bir arada bulabileceğiniz sistem hakkında detaylı bilgi almak ve talepte bulunmak için iletişim bilgilerinden Timeout Bilişim’e ulaşabilirsiniz. Kurumsal çözümler alanında en iyi sonuçlarla siz değerli müşterilerimizin beklentilerinden çok daha fazlasını sunmaya devam ediyoruz. Detaylı bilgi ve destek talebi için bizi arayın.