Depo otomasyon sistemleri, depolarda karmaşık ürün grubu halinde bulunan ürünlerin kolaylıkla düzenlenmesi amacıyla kullanılan son derece kolay bir otomasyon sistemidir.

Mağazalar ve büyük marketlerin ürünlerini stoklamak için kullandıkları depolar, sürekli olarak gözlem altında olmasını gerektirir. Bu alanlarda yapılacak olası yanlışlıklar, zararın büyümesine neden olmakla birlikte telafisi mümkün olmayan durumlarla karşılaşmaya neden olabilir. Depo otomasyon sistemleri, bu tip kayıpların yaşanmasını engellemek için kullanılabilecek en güzel teknolojik yazılım ve araçlardır.

Depo otomasyon sistemi

Depo otomasyon sistemi ne işe yarar?

Depoda çok sayıda ürünün bulunması ve her birinin ayrı bir kimliğe sahip olması listelenmesini ve gözlem altında tutulmasını zorlaştırır. Bu yüzden kullanılabilecek güzel yardımcılardan biri otomasyon sistemidir. Sistemin en büyük özelliklerinden biri ürünlere kimlik belirleyerek ürünlerin kontrol altında tutulabilmesini sağlamaktır. Yaptığınız herhangi bir işlemin sonucu bazen yüksek zararlara neden olabilmektedir. Yine bu durumun önüne geçebilmek için otomasyonun sunduğu tüm işlemleri rapor halinde görebilme olanağını kullanarak herhangi bir işlem kaybının önüne geçebilirsiniz. Okuyucu el terminalleri ile entegreli çalışan depo otomasyon sistemi ile ürünlerin giriş ve çıkışlarını ana makineye gönderebilir böylelikle herhangi bir kontrol etmeniz gereken durumda rahatlıkla işlem yapabilirsiniz.

Depo otomasyon sistemi

Kolay kullanım özellikleri

Bir sistemin kullanılabilir olabilmesi için özel olarak hazırlanması gerekir. Kullanıcı herhangi bir işlem yaparken kendini yormadan ve kolaylıkla işlem tamamlamak ister. Depo otomasyon sistemleri, bu konuda da kullanıcılarına en pratik yönlerini sunmaktadır. El terminalleri ile paralel çalışması, ana makineye verileri kolaylıkla aktarabilmesi özelliği gibi kullanıcının işini kolaylaştıracak özelliklere sahip sistem sayesinde zaman kaybı yaşamadan işlerinizi yoluna koyabilirsiniz.

Depo otomasyon sistemi

Timeout Bilişim ile en iyi kurumsal çözümlere

Yılların birikim ve deneyimine sahip olan firmamız, otomasyonlar alanında sahip olduğu geniş ürün grubu sayesinde her müşterinin isteğini yerine getirmede başarılı sonuçlar sunmaktadır. İletişim bilgilerinden ulaşabileceğiniz Bilişim firmamızdan depo otomasyon sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilir, kurulum talebinde bulunabilirsiniz. Teknik servis ve bakım hizmetleri ile müşterilerimizin yaşadıkları tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz. İletişim numaramızdan arayarak daha detaylı bilgi alabilir, işlerinizi kolaylaştıracak çözümlere daha kolay ulaşmanın keyfine varabilirsiniz.