Restaurant otomasyon sistemleri, müşterilerinizi bekletmeden çözüm üretmek ve zamanında siparişlerini teslim etmek için kullanabileceğiniz en harika yazılımlardan biridir.

Kapsamlı kullanım özellikleri, kolay ara yüz ve tek ekrandan kontrol etme özelliğine sahip olan restoran otomasyon sistemleri, işletmecilerin en çok ihtiyaçları olan teknolojik yazılımlardan biridir. Araç ve yazılım ikilisi ile ortak çalışan bu sistem, günümüz ihtiyaçlarını en hızlı ve en pratik şekilde karşılamaya yetmektedir. Kafeterya, lokanta, çay bahçesi, fastfood gibi yerlerde müşterileri memnun etmek için kullanılabilecek otomasyon sistemi, masa düzenini oluşturma özelliğinden, el terminalleri ile sipariş alma özelliğine kadar birçok özelliği barındırmakta ve işletmecilerin işini son derece kolay hale getirmektedir.

Restaurant Otomasyon Sistemleri

Restoranda işleriniz yolunda mı?

İşlerinizin hızlı yürümesi, müşterilerinizin memnun kalmasında son derece etkili olacaktır. Restoran gibi yerlerde müşteriler kısa süreli kaldıkları için hesaplarının da kısa sürede kapanmasını isterler. Bunu başarabilmek için kullanılması gereken bir takım yardımcı elemanlar vardır. Restoran otomasyon sistemleri bu konuda işi en sağlıklı şekilde yürütmek adına yardımcı olabilecek bir aracıdır. Fiş ve adisyon çıktısı alabileceğiniz sistemde, mutfak kontrolünü sağlayarak eksikleri tamamlama, dokunmatik ekranı ile daha rahat işlem yapma gibi pek çok özelliği bir arada kullanarak işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Restaurant Otomasyon Sistemleri

Hızlı çözümler için arayın

Müşteri memnuniyetine önem veren Timeout Bilişim, kısa sürede çözüme ulaştırmak ve beklentileri en iyi şekilde karşılamak için teknolojiyi yakından takip ederek yenilikleri bünyesine eklemektedir. Restaurant otomasyon sistemleri konusunda sunmuş olduğumuz en iyi çözümlerimizi değerlendirerek hizmette sınırsız kalite detaylarını yakalayabilirsiniz.

Restaurant Otomasyon Sistemleri

Kurulum ve kurulum sonrası destek

Hizmetlerimizi sunarken daha kaliteli sonuçların oluşması ve müşterilerimizin problem yaşamaması için kurulum ve kurulum sonrası desteğimizle de müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Otomasyon sistemlerinde başarılı sonuçlar üreten kurumsal firmamız, her alanda sunduğu yenilikleri ile müşterilerinin işlerini daha sağlıklı şekilde yürütmeleri konusunda destek olmaya devam etmektedir. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak ihtiyacınız olan konularda en iyi sonuçlara en uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle ulaşabilirsiniz. Kurumsal çözümlerde tercih edeceğiniz firmamız ile başarınızı katlayacak, işlerinizin daha seri ve memnuniyet verici olmasını sağlayacaksınız.

Restaurant Otomasyon Sistemleri