Kantin otomasyon sistemleri, işlerin daha seri yürümesini sağlar, işletmeciye kolaylık tanır ve kısa sürede hesapların toparlanmasına yardımcı olur.

Hastane, okul, adliye binası ve bu gibi yerlerde kantinler en işlek alanlar olarak göze çarpar. Fastfood benzeri olan bu yerlerde, kısa süreliğine gelen insanlar atıştırmalık bir şeyler yerler, çay içerler veya beklemeleri gerektiğinde dinlenme alanları olarak kullanırlar. İş böyle olunca işletmecilerin hızlı davranmaları ve müşterilerini kaçırmamaları gerekir. Kantin otomasyon sistemi, bu konuda yardımcı olabilecek en iyi çözümleri sunan bir sistemdir. Fiyatların değişkenliğini belirlemeden, depodaki ürün stokunu tutmaya varıncaya kadar birçok özelliği ile kantin işletmecilerinin işlerine hız katar.

Kantin otomasyon sistemleri

Kantinde işler yolunda mı?

Çoğu zaman yoğunluğun olduğu dönemlerde müşteriler kantinlerde duramazlar. Acil işleri olanlar özellikle yoğun olduğunu gördüklerinde ya başka bir yere giderler veya çay içmekten, atıştırmalık bir şeyler yemekten vazgeçerler bu da müşteri kaybının yaşanmasına neden olur. Kantin otomasyon sistemi, sunmuş olduğu özellikleri ile işletmecilerin müşteri kaçırmalarını engelleyerek hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır.

Kantin otomasyon sistemleri

  • Farklı fiyat verme özelliği ile tek fiyat üzerinden satış yapmak yerine çoklu fiyatla satış yapma avantajı sağlar.
  • Özel gün ve gecelerde fiyatlarda otomatik olarak indirime girer ve kasada manüel işlem yapmaya gerek bırakmaz.
  • Deponuzda bulunan ürünleriniz için en fazla ve en az seviyeyi belirlemenize yardımcı olur.
  • Gelen ürünleri tek tuşla faturalandırmanızı sağlar.
  • Yazarkasa ve pcpos olarak satış yapmanıza imkan tanır.
  • Birden fazla şubesi olan yerler için tek makineden kontrol sağlama imkanı verir.
  • Sayımlarınızı kolaylıkla yapmanıza olanak tanır.

Yukarıdaki özelliklerin tamamına sahip olan otomasyon sistemleri ile işlerinizin daha seri yürümesini sağlarken müşterilerin kaçmasını engelleyerek memnuniyet verici bir hizmet sağlayabilirsiniz.

Kantin otomasyon sistemleri

Çözüm için arayın!

Timeout Bilişim, uzmanlık alanında yer alan kantin otomasyon sistemleri satış hizmetlerinin yanında bir de kurulum ve kurulum sonrası destek hizmetleri de sunmaktadır. Pendik, Kartal, Maltepe, Tuzla, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye ve Anadolu yakasının tamamına hitap eden firmamızı arayarak ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm üretebilir, kolay kurulum ve eğitim dersleri ile işlerinizin daha seri yürümesini sağlayabilirsiniz. Otomasyon sistemleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için arayın.