Kantin otomasyon sistemleri; okullar, vakıflar, dernekler, üniversiteler ve kantin sisteminin olduğu tüm alanlarda giriş-çıkışların sağlıklı bir şekilde yapılmasına yardımcı olan özel bir yazılımdır.

Birçok toplu yaşam alanında kantinler, ortamın en çok değerlendirilen ve değer gören alanlarıdırlar. Ancak bu alan işletmecilerinin veri giriş çıkışlarını düzenli olarak kontrol etmeleri gerekmektedir. Yeni gelen ürünler, stokta tükenmiş ürünler ve yeniden barkod açılması gereken ürünler için hızlı hareket etmek, işlerin daha seri ve hızlı şekilde yapılmasına yardımcı olur. Kantin otomasyon sistemleri, bu anlamda özel olarak el terminalleri, ana kasa ve bazı teknik cihazların toplamından oluşturularak kolaylıkla stok tutma ve ürün girdi-çıktılarını kontrol etme avantajı sağlamaktadır.

Kantin otomasyon sistemleri ne işe yarar?

  • Farklı fiyat verme özelliği ile tek fiyat üzerinden satış yapmak yerine çoklu fiyatla satış yapma avantajı sağlar.
  • Özel gün ve gecelerde fiyatlarda otomatik olarak indirime girer ve kasada manüel işlem yapmaya gerek bırakmaz.
  • Deponuzda bulunan ürünleriniz için en fazla ve en az seviyeyi belirlemenize yardımcı olur.
  • Gelen ürünleri tek tuşla faturalandırmanızı sağlar.
  • Yazarkasa ve pcpos olarak satış yapmanıza imkan tanır.
  • Birden fazla şubesi olan yerler için tek makineden kontrol sağlama imkanı verir.
  • Sayımlarınızı kolaylıkla yapmanıza olanak tanır.

Kantin otomasyon sistemleri ile kolay çözümler

Timeout Bilişim olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin en iyisi olması adına gerekli çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Kantin otomasyon sistemleri sayesinde stoklarınızı kolaylıkla kontrol altında tutacak böylelikle herhangi bir zarar durumu ile karşı karşıya kalmamış olacaksınız. İletişim numaramızdan arayarak kantin otomasyon sistemi hakkında detaylı bilgi edinebilir, kurulum ve destek talebinde bulunabilirsiniz.