Kantin otomasyon sistemi ile okullarda, hastanelerde, adliye saraylarında ve kantinlerin olduğu her yerde kolaylıkla işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz.

Okulların açılmasıyla birlikte kantinlerde hızlanma başladı. Öğrencilerin ders aralarında karınlarını doyurmak için sık kullandıkları kantinlerde, hızlı işlem yapabilmek son derece önemlidir. Kantin otomasyon sistemleri, bu konuda en büyük destekçiniz olacak ve işlerinizi kolaylıkla yürütmenize yardımcı olacak. Teneffüs yoğunluğunu ortadan kaldırmak, birden fazla kantin işletiyorsanız hepsini tek noktadan kontrol etmek gibi birçok özelliği bir arada sunan kantin otomasyonu sayesinde işlerinizin çok daha hızlı ilerlediğini göreceksiniz.

Kantin otomasyon sistemleri

Okul kantin programı

Okul kantin programı, 8 dakikalık teneffüs aralarında daha hızlı işlem yapmak için kullanılabilecek en ideal programlardan biridir. Seri hareket etmek ve kısa sürede müşteriyi göndermek için son derece donanımlı şekilde tasarlanan okul kantin programı ile aşağıdaki işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Teneffüs yoğunluğunu ortadan kaldırır,
  • Para üstü vermede kolaylık sağlar,
  • Hızlı alışveriş olanağı sunar,
  • Tahsilat ve para üstü vermede maksimum hız,
  • Farklı ödeme yöntemleri

Birçok özelliği bir arada sunan okul kantin programı ile hem işlerinizi daha seri şekilde halledebilir hem de müşterilerinizi beklemeden gönderebilirsiniz. Olası yanlış para üstü verme gibi durumların sık yaşandığı kantinlerde okul kantin programı sayesinde bu tip sorunlarla karşı karşıya gelmekten kurtulacaksınız. Daha hızlı ve seri işlemler sayesinde cironuzun arttığını göreceksiniz.

Okul kantin programı

Kantin yönetim sistemi

Okulların açık olması kantinlerin hareketli dönemlere girmesini etkilemeye başladı. Bu da kantin çalışanlarının daha fazla mesai harcamasına ve daha seri davranmasına neden oldu. Kantin yönetim sistemi ile tüm bu sorunları kolaylıkla çözüme kavuşturabilir, beklentilerinizi arttırabilirsiniz. Ekstradan personel çalıştırmak yerine kullanabileceğiniz kantin otomasyonu ile işlerinizi tek başınıza ve daha seri şekilde halledeceksiniz. Timeout Bilişim güvencesi ile sizlere sunduğumuz otomasyon sistemi, son derece kolay kullanım özelliklerine sahip bir yazılımdır.

Kantin yönetim sistemi

Kantin programı yazılımları

Alanında uzun zamanların deneyimi ile müşterilerine hitap eden şirketimiz, kantin işletmecilerinin işlerini en kolay şekilde yapmalarına olanak sağlayan yazılımları sunuyor. Kantin programı yazılımları ile hem daha az zamanda daha fazla iş yapacak hem de sunduğu özellikleri sayesinde cironuzu daha da fazla arttıracaksınız. Deneyimli uzman kadromuz ile kısa sürede kurulumunu gerçekleştirerek kullanımınıza sunduğumuz kantin otomasyonu ile rahat edeceksiniz.