Barkod sistemi; depolarda sayım yapmak, mağaza ürünlerini kontrol altında tutmak için kullanılabilecek özel bir yazılımdır. El terminalleri ve bilgisayar ile bağlantılı şekilde çalışan sistem, sahip olduğu özellikleriyle işlerinizi kolaylıkla yoluna koymanıza yardımcı olacaktır.

Barkod sistemi nedir?

Mağazanızın stoklarını göz önünde tutmak ve gerektiğinde kolay bir şekilde sayım yapabilmek için kullanabileceğiniz barkod sistemi, işlerinizin daha seri yürümesine yardımcı olacaktır. Özel olarak hazırlanmış sistem, kullanıcı deneyimini arttırmak ve kolay kullanım sağlamak adına geliştirilerek daha aktif bir düzeye getirilmiştir. Timeout Bilişim güvencesi ile satın alabileceğiniz sistem, hızlı kurulum, kurulum sonrası destek ve eğitim hizmetleri ile sizlere sunulmaktadır.

Barkod sistemi

Barkod sistemi özellikleri

Büyük ve küçük işletmelerin ürünlerini kontrol etmelerine yardımcı olan, stok giriş çıkışlarını, fatura, stok, cari, muhasebe, irsaliye ve diğer envanter gibi bilgileri kontrol altına almaya yardımcı olma özellikleri ile kullanılabilecek bir sistemdir. Birden fazla şubeye sahip olan işletmeler için özellikle kullanılması gereken barkod sistemi, tek ekrandan bütün stokları ve diğer detayları kolaylıkla takip etmeyi sağlayan bir sistemdir.

Barkod sistemi

Marketler ve mağazalar, ürün bakımından zengin işletmelerdir, tabi durum böyle olunca gerekli takibi yapmak ve müdahale edebilmek büyük önem kazanmaya başlıyor. Daha önceki dönemlerde mal sayımı elle yapılırken birçok kaybın yaşanması durumu söz konusu olabiliyordu. Geliştirilen teknoloji sayesinde oluşan barkod sistemi, tüm bu sorunların önüne geçmek adına mükemmel çözümler sunmaktadır. Mal kaybını önlemek, kaçakların önüne geçmek gibi birçok özelliği bir arada sunan sistem, kolay kullanım özellikleri ile işletmenizi kontrol altına almanıza yardımcı olacaktır.

Barkod sistemi

Barkod sistemi ile işlerinizi kolaylaştırın

Timeout Bilişim güvencesi ile müşterilerimize sunduğumuz barkod sistemi, birçok yönüyle işletmenizin işlerini yoluna koymanıza yardımcı olacak özelliklere sahiptir. Tek ekrandan bütün şubeleri kontrol edebileceğiniz gibi mal sayımı yapmanız gereken durumlarda, sistemin sunduğu özellikleri kullanarak kısa sürede stok sayımını gerçekleştirebilirsiniz. Sistemin kurulumu, eğitimi ve kurulum sonrası destek talepleriniz için iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. Daha fazla iş, ürün kaybının önüne geçmek ve işletmenizin iş hacmini yükseltmek için kullanabileceğiniz barkod sistemi ile ilgili daha fazla bilgi almak için çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.