Otomasyon sistemleri, günümüz işletmecilerinin en çok ihtiyaç duydukları şeylerden biridir. İşlerin daha rahat yürümesi, fazladan personel çalıştırma ihtiyacının ortadan kaldırılması ve işlerin kontrol altında olması için kullanılabilecek en harika araçlardır.

Mağaza, depo, kantin, restaurant, kafeterya ve ürün girdi-çıktısının olduğu tüm alanlarda kontrolü elde tutmak ve tek yerden sağlamak son derece önemlidir. Depolar, sık sık ürünlerin azalıp çoğaldığı yerlerdir. Bu alanlarda yapılması gereken kontroller ihmal edildiğinde veya gerekli hassasiyet gösterilmediğinde mal kayıplarının yaşanması başta olmak üzere geri dönüşü mümkün olmayan büyük çaplı zararlarla karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden depo otomasyon sistemleri ile işlerin tamamen kontrol altında tutulması gerekmektedir.

Depo otomasyon sistemleri

Mağaza otomasyon sistemleri

Sık müşterilerin uğradıkları alanların en başında gelen mağazalarda da durum farklı değildir. Bir mağazaya giren ve çıkan ürünlerin kontrol edilmesi, barkod numarası ile ürünlerin belirlenmesi, müşterinin kasada uzun süre beklememesi gibi detaylar, işletmecilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konulardan biridir. Buna yönelik teknoloji dünyasının geliştirdiği mağaza otomasyon sistemleri ile işleri çok daha kolay bir şekilde yürütebilir, beklentilerinizden daha fazlasını sağlayabilirsiniz.

Mağaza otomasyon sistemleri

Restaurant otomasyon sistemleri

Müşterilerin hızlı hareket ettiği, kısa veya uzun süreli kaldıkları bir diğer ortam ise restaurant, kafeterya, çay bahçesi gibi alanlardır. Bu alanlarda hızlı hareket etmek, müşteri isteklerini kısa sürede karşılamak, menü düzenini oluşturmak, masa düzenini sağlamak gibi birçok küçük ama önemli olan ayrıntıları tek yerden kontrol edebiliyor olmanız, işlerinizin daha sağlıklı yürümesine yardımcı olacaktır. Tüm bunlardan daha fazlasına sahip olan ve kullanım kolaylığı ile işletme sahiplerinin işini kolaylaştıran restaurant otomasyon sistemleri, kısa sürede işleri toparlamanıza yardımcı olacaktır.

Restaurant otomasyon sistemleri

Kantin otomasyon sistemleri

Kısa süreli müşterilerin oluştuğu ancak hızlı işlem gerektiren kantinler, hastanelerde, okullarda, adliyelerde ve bunlara benzer yerlerde hizmet sunarlar. Bu alanlara gelen müşteriler, tost, çay, soğuk sandviç, kola ve diğer meşrubatları satın alıp kısa sürede ayrılırlar. Buralarda da yine dikkat edilmesi gereken önemli detaylar vardır. Ürün stokunu güncel tutmak, ürünlerde barkod olmasına dikkat etmek ve stoku tükenmiş ürünleri yenilemek, işletmenin daha kaliteli hizmet vermesini sağlayacaktır. Tüm bunları tek seferde kontrol etmek için kullanılabilecek kantin otomasyon sistemleri, işlerin en seri şekilde yoluna girmesine yardımcı olacaktır.

Kantin otomasyon sistemleri

Timeout Biilişim ile irtibata geçin!

Alanında başarılı çalışmalarıyla uzun zamanların deneyim ve uzmanlığı ile müşterilerine hizmet veren firmamız, otomasyon sistemleri alanında göstermiş olduğu başarılı çalışmalarıyla kendinden söz ettiren isimlerden biridir. İhtiyacınız olan tüm çözümleri bir arada bulabileceğiniz ve kısa sürede işlem yürütebileceğiniz firmamız ile iletişime geçerek işletmenizin ihtiyaç duyduğu otomasyon sistemini kolaylıkla satın alabilir, kurulum, eğitim ve kurulum sonrası destek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.