Restoranlar, insanların en çok uğradıkları mekanlardan biridir. Bu mekanlarla benzerlik içerisinde olan kafeterya, lokanta, çay bahçeleri gibi yerlerde müşterilere hızlı servis özelliği sunabilmek için geliştirilen Akınsoft volwox restaurant ve garson çağırma sistemi, son derece hızlı iş görmek adına hazırlanmıştır.

Yapılan çağrı kayıtlarının LED’li gösterge panelinden ve Restaurant programında masa ikonlarından görüntüleyebilme özelliğine sahip olan restaurant ve garson çağırma sistemi, peçetelikler üzerinde yer alan butonlarla işlem görmektedir. Müşteriler butona bastıklarında yapılan çağrı led göstergeli panelde belirir ve sipariş almak için masaya gidilir.

Akınsoft Volwox Restaurant ve Garson Çağırma Sistemi

Masa ikonları ile donatılarak hazırlanan Akınsoft volwox restaurant ve garson çağırma sistemi, son derece kolay kullanım özelliklerine sahip olup, kısa sürede cevap verebilmek adına tasarlanmıştır. Müşterilerinizle ilişkilerinizin daha kuvvetli olabilmesine yardımcı olan, siparişleri hızlı bir şekilde ulaştırmanızı sağlayan restoran programı, AKINSOFT kalitesi ile sunulmaktadır.

Akınsoft Volwox Restaurant ve Garson Çağırma Sistemi

Timeout Bilişim Restoran Programı

Kartal Akınsoft Bayisi Timeout Bilişim, müşterilerine en hızlı çözümleri kaliteli bir şekilde sunarak aradıklarını bulma noktasında yardımcı olmaktadır. ERP yazılım konusunda tecrübeli, kısa sürede kurulum desteği sunma özelliği, eğitim ve kurulum sonrası destek konularında en iyi çözümleri sunan AKINSOFT bayi ile görüşerek Akınsoft volwox restaurant ve garson çağırma sistemi demo talebinde bulunarak programı detaylı bir şekilde inceleyerek satın alabilirsiniz. Kurumsal çözümlerde en iyi sonuçları alabilmenin doğru adresi ile müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.