Barkod yazıcı modelleri, işletmelerin kendi ihtiyaçları doğrultusunda belirledikleri yazıcılardır. Detaylı bilgi için çağrı merkezi numaramızı arayın.

Normal yazıcılardan farklı tipte geliştirilen barkod yazıcılar, hazırlanan barkodların çıktısını almak için kullanılırlar. Piyasada çok sayıda markanın farklı modelleri bulunmakla birlikte bazı modeller daha fazla tercih edilirler. Yazıcıların daha fazla tercih edilmesindeki en büyük etken ise sunduğu hız özelliği ile birlikte kaliteli çıktıların alınmasındandır. Direkt termal baskı Termal transfer baskı Baskı hızı 102 mm/s Baskı genişliği 104 mm Baskı çözünürlüğü 203 dpi 300mt ribon özelliğine sahip olan Argox CP 2140 Barkod Yazıcı modeli, günümüzün en çok tercih edilen modellerinden biridir. Özellik bakımından diğer yazıcı modellerine göre daha kapsamlı olan bu model, birçok işletmede kullanılabilme özelliği sayesinde daha fazla tercih edilmektedir.

Barkod yazıcı nedir?

Barkod otomasyon sistemi, işletmelerde stok kontrolünü elde tutmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla kullanılır. Bir ürün hakkında gerekli tüm bilgileri küçük ebatlarda tasarlanan etiketlere yazdırma işlemini sağlayan barkod yazıcılar, bu özellikleri ile işletme sahiplerinin daha aktif şekilde hizmet vermelerine yardımcı olurken öte yandan beklentileri daha hızlı şekilde elde etmeye yardımcı olur.

Barkod yazıcı nasıl olmalıdır?

Barkod yazıcılar, işletmelerin işlem hacmine bağlı olarak seçilmelidir. Bununla birlikte hangi alanda kullanılacağı da önemlidir. genel olarak market, mağaza, alışveriş merkezi gibi yerlerde ribon etiketler kullanılır. Bu tip işletmelerde kullanılması gereken yazıcı modeli Argox CP 2140 barkod yazıcı veya buna benzer modellerdir. Ancak depo veya açık alanlarda yani dış etkenlerin daha fazla görüldüğü mekanlarda kullanılacak etiketler için aynı yazıcı modeli uygun olmaz. Yağmur, kar, rüzgâr gibi etkenlerden erken sürede etkilenen bir alanda stoklanma yapılacaksa barkod yazıcı modelinin de buna göre seçilmesi gerekir, tabi etiketlerinin de ortama uygun olması gerekmektedir.

Barkod yazıcı modelleri

Barkod yazıcı fiyatları

Yeni dönemde barkod yazıcı fiyatları hakkında kesin olarak şu fiyattır demek yanlış olur. Müşterinin talebi doğrultusunda farklı yazıcı modelleri bulunduğu için hangi tip yazıcı modelinin seçileceği, fiyat konusunda belirleyicidir. Timeout Bilişim olarak aradığınız tüm barkod yazıcı modellerini temin etmede yardımcı oluyor ve fiyatlar konusunda en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İşletmenize değer katan çözümlerden yararlanmak ve marka değerinizi daha üst seviyelere çıkartmak için çağrı merkezi numaramız ile iletişime geçerek barkod yazıcı fiyatları hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.