Teknoloji dünyasının hızla gelişmeye devam ettiği günümüzde, ülkemizde de milli üretimler devam ediyor ve hızla büyüme yolunda ilerliyor. ERP yazılım sektöründe başarılı AKINSOFT, ihtiyaca göre çözümler sunuyor.

Bilişim ve robotik teknolojiler alanında öncü çalışmalara imza atan AKINSOFT, yeniliklerini sürekli olarak kullanıcılarına sunmaya devam ederken dünya genelinde yenilikleri ile kendini gösteren insansı robotlar üzerinde AKINSOFT imzası da artık yer alıyor. “AKINROBOTICS” adı üzerinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren şirket, işlerin kolaylaşması adına tüm ERP yazılım ve otomasyon sistemlerinde kampanyalı fiyatlarıyla müşterilerine hitap ediyor.

akınsoft

AKINSOFT muhasebe programı

İşletmelerin en büyük ihtiyaçlarından biri olan muhasebe programı, yerli yazılımcılarımız AKINSOFT tarafından geliştirilerek tüm ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verebilecek seviyeye getirilmiştir. Tüm mağazalarda kullanılabilen Akınsoft muhasebe programı sayesinde işletmenizin tüm işlerini kolaylıkla yürütebilir, stok, cari hesaplar, borçlar, bankalar vs. gibi önemli tüm işlemleri tek ekrandan kontrol ederek bu raporları mali müşavirinize gönderebilirsiniz.

akınsoft muhasebe programı

AKINSOFT hızlı satış programı

Birçok işletmede kullanılması gereken hızlı satış programı, müşterilerin memnuniyetini sağlamak için ideal bir yazılımdır. Program, etiket ve barkod sistemi ile entegreli çalışmakta olup, kısa sürede hesap işlemlerinin görülmesine yardımcı olmaktadır. AKINSOFT Volwox hızlı satış programı sayesinde işlerinizin çok daha hızlı şekilde yürüdüğünü göreceksiniz.

akınsoft hızlı satış programı

Timeout Bilişim ile hızlı kurulum

AKINSOFT Kartal bayisi Timeout Bilişim olarak müşterilerimize hızlı ve kalıcı destek sunarak işlerinin daha sağlıklı şekilde yürümesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. AKINSOFT programları arasından ihtiyacınız olan yazılımı seçerek sipariş edebilir, kısa sürede uzman ekibimiz tarafından kurulum yapılmasını sağlayabilirsiniz.