Partner Tech SP-800 Faless Touch POS Terminal, günümüzün değişen POS ortamında, işletmeler POS sistemlerinden daha fazlasını talep ediyor. Kaliteli bir üründen, birinci sınıf müşteri hizmetlerine, çeşitli entegre çevresel seçeneklere kadar, üstün POS yeteneklerine ve hizmetine olan ihtiyaç her zamankinden daha fazladır.

Günümüzde işletme sahipleri bilinçli ve fiyat bilinciyle hareket ediyor ve hedefimiz bu beklentilerin üstünde ve ötesinde teslim etmektir.  POS’da gerçek Ortağınız olan Partner Tech, yeni, kompakt ancak güçlü 2.4G Intel® Bay Trail-D J1900 SP-850’yi piyasaya sunarken, çoklu dokunma, artırılmış güç, şık tasarım ve en önemlisi, tatmin edici maliyet etkinliği tüm müşteri ihtiyaçlarımız.

Partner Tech SP-800 Faless Touch POS Terminal

SP-850, dört çekirdekli Bay Trail platformu ve çizilmeye karşı korumalı tasarlanmış kapasitif dokunmatik ekrana sahip, fansız, kompakt, yüksek performanslı bir sistemdir. Güzel ve zarif bir alüminyum gövdede yer alan SP-850, Partner Tech ürünlerinin bilindiği sistem performansını ve güvenilirliğini sağlar. SP-850’nin içinde, günümüzün güç gerektiren POS uygulamalarını çalıştırmak için gerekli kasları sağlayan, enerji verimli, düşük güç tüketimi olan Bay Trail CPU bulunmaktadır. Partner Tech geleneğine sadık kalarak SP-850, RFID okuyucu, Akıllı Kart okuyucu, MSR, parmak izi okuyucu, müşteriye bakan ekran seçenekleri, kullanışlı duvar montaj seçeneği, geniş eğim açısı, vb. Liste sadece devam ediyor!

[wptab name=’Özellikler’]

Özellikleri:

Öngörülen Kapasitif Dokunmatik Ekran / Bezel Free

Intel® Bay Trail-D J1900 2.0G 2,4G’ye kadar, 2M Önbellek

DDR3L Bellek 8 GB’a kadar destek

Alüminyum Kalıp Döküm

Patentli Fansız Teknoloji ile Güvenilirlik İçin Tasarlanmıştır

Esnek Modüler Tasarım

Kullanışlı Duvar Montajı ve Geniş Eğim Açısı

Düşük güç tüketimi

Çift Para Çekmecesi Desteği

Dökülme ve Toz Dayanıklı Ön Panel IP65

Tüm Birim IP54 Sertifikalı

[/wptab]

[wptab name=’Fiyat’]Fiyat bilgisi için arayın.[/wptab]

[end_wptabset]