Pos PC nedir, avantajları nelerdir? Konusu ile işletmenize en iyi çözümü sunmak için bu yazıyı hazırladık. Umarız faydalı olur. Merak ettiklerinizi çağrı merkezi numaramızdan arayarak sorabilirsiniz.

Pos PC Nedir?

Pos PC; işletmelerde işleri hızlandırmak için geliştirilen bir sistemdir. Dokunmatik ekran ile çalışan sistem ile müşteri takibi, stok takibi gibi işlemleri kısa sürede kontrol altına alabilir, beklentilerinizi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

Restoran, kafe, bar, market gibi işletmeler başta olmak üzere diğer tüm satış noktalarının olduğu işletmelerde kullanılabilen Pos PC, kasada servant üzerinde ve diğer bölümlerde personellerin sipariş girişlerini el terminalleri aracılığı ile yapmasına olanak sağlayan bir sistemdir. Nakit çekmecesi, manyetik kart okuyucu, müşteri ekranı ve yazıcı gibi opsiyonel donanımların ilave edilmesiyle çalışabilen bir sistemdir. 10’ veya 15’ dokunmatik monitör seçenekleri ile işletmelerin işlem hızının artmasına olanak sağlayan Pos PC, ayarlanabilir ekranları sayesinde işletmenin talebine göre değişik modellerde ayarlanabilmektedir.

Pos PC nedir, avantajları nelerdir?

Pos PC Özellikleri:

  • Duvara monte edilebilir,
  • Cihaz üzerinde birden fazla port,
  • Ethernet girişi,
  • Windows Linux,
  • WEPOS,
  • POS Ready işlemlerini destekleme.

Birçok yönüyle kullanıcısının işlerini kolaylaştıran ve kullanıcıya özel olarak ayarlanabilen Pos PC ile işletmenizde işlerinizin daha hızlı şekilde yürüdüğünü göreceksiniz. Timeout Bilişim güvencesi ile satın alabileceğiniz sistem, kolay kurulum özelliği ve kolay kullanımı ile beklentilerinizden çok daha fazlasını karşılayacaktır.

Pos PC nedir, avantajları nelerdir?

Pos PC Avantajları nelerdir?

Pos PC avantajları, birçok yönüyle kullanıcısının işini kolaylaştırabilen özelliklere sahip bir sistemdir. Kafeterya, bar, restoran ve market gibi işletmelerde müşterilerin işlemlerini daha kısa sürede halledebilmek ve hesaplamaları tek ekran üzerinde yapmak için kullanılabilecek ideal özelliklere sahiptir. Günümüzde birçok alanda kullanılabilen Pos PC, avantajları ile kullanıcılarının işini en kolay şekilde sağlamaktadır.

Pos PC nedir, avantajları nelerdir?

Pos PC fiyatı

Değişik marka ve farklı özelliklerde üretilen sistem, müşterinin isteğine göre şekillendirilebilmektedir. Pos PC fiyatları da seçilen özelliklere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Piyasanın en uygun fiyatlarını müşterilerimize sunduğumuz firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir, kurulum talebinde bulunabilir, eğitim için destek talebinde bulunabilirsiniz.

Pos PC nedir, avantajları nelerdir?

Timeout Bilişim Pos PC

Yılların birikim ve deneyimine sahip olan firmamız, Pos PC fiyatları alanında en uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerine destek vermektedir. Dilediğiniz zaman iletişim numaramızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.