Barkod sistemi, hayatımızın her alanında karşımıza çıkan, alışveriş yaparken kolaylıkla ödeme yapmamızı sağlayan özel yapımlı ve kullanılan özel araçlarla kurulan bir sistemdir.

Beyaz zemin üzerine siyah çizgi ve sayılardan oluşan bu sistem, özel makinelerle okutularak ürünün değerini ortaya çıkartır ve müşterinin ödeme yapması daha az zaman alır ve işler daha hızlı ilerler. Barkod sisteminin kullanılmasıyla hayatımızda önemli hızlı değişiklikler görülmeye başlamıştır. Market, alışveriş mağazaları, giyim ve ürün satışı yapılan her yerde kullanılan bu sistem için kullanılan özel barkod makineleri bulunmaktadır.

AKINSOFT Barkod Programı

Barkod programı

“Ürünlerin kimliği” olarak da bilinen barkot, bazı özel programların kurulmasıyla kolaylıkla okunabilir kimlik türleridir. Bu makineler, bazen bir kasa programına entegre edilir bazen de el terminalleri ile işlem görür. Her iki sistemde de amaç, hızlı şekilde ürünlerin değerini belirlemek ve tahsilat almaktır.

AKINSOFT Barkod Programı

AKINSOFT Barkod

Türkiye’nin ERP yazılım sistemlerinde tercih edilen ve sektörün öncü isimlerinden biri olan AKINSOFT, hızlı ve pratik şekilde barkod yazmak isteyenler için geliştirdiği AKINSOFT Barkod yazılımını sunmaktadır. Sürekli olarak kullanılan ürünlerin bilgisine hızlı ulaşmayı kolaylaştıran, Seçilen barkoddan kaç tane basılacağına olanak tanıyan, standart tüm barkodları tanıyabilme özelliği, etikete logo veya resim ekleme özelliği, otomatik barkod no oluşturma Excel’den veri aktarımı gibi özelliklere sahip olan Akınsoft Barkod programı ile işlerinizi daha hızlı ve seri şekilde halledebilirsiniz.

AKINSOFT Barkod Programı

Timeout Bilişim İle Hızlı Çözümler

Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerine zamanında hizmet sunan Timeout Bilişim, barkod sistemi konusunda da müşterilerine destek vermektedir. Barkod sistemi, dokunmatik ekran, el terminalleri gibi ürün satışının yanı sıra sistem kurulumu ve kurulum sonrası destek gibi hizmetler sayesinde işlerin daha hızlı ve seri şekilde yapılmasına yardımcı olmaktadır. İletişim numaramızdan firmamıza ulaşarak AKINSOFT barkod sistemi ve diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.