Mağaza barkod sistemleri, hız ve zamanında iş yapmayı gerektiren alanlar için ideal sistemler olup kullanıcının işini hızlandıran ve zaman kazandıran sistemlerdir. Barkod programı ve dokunmatik ekran yardımı ile yapılan bu işlemler, hem daha hızlı sonuç almak hem de müşteri bekletmemek adına önemli sistemlerdir.

Günümüzün büyüyen mağaza sektörlerinde kasadan ödeme yapmak için bekleyen müşteriler, bekleme sürelerini biraz da mağazanın işleyen barkod sistemine borçludurlar. Kullanılan sistem ne kadar hızlı ve pratik olursa müşterilerin bekleme süreleri de o kadar kısalır. Öncesinden işlenen barkodlar, el terminalleri yardımı ile bilgisayara okutulur ve müşterinin ödemesi gereken tutar ekrana yansır. Bu sayede müşteri beklemeden ödemesini yaparak mağazadan ayrılabilir.

Mağaza Barkod Sistemleri

Mağazalar için özel barkod sistemi

Genellikle belli bazı barkod programı ve sistemleri üzerine işleyen mağaza barkod sistemleri, biraz daha dikkat edilerek seçildiğinde hem kalite bakımından hem de okuma hızı bakımından daha hızlı bir uygulamaya dönüşebilir. Tabi bu durum tamamen mağaza sahiplerinin tercih ettikleri programa bağlıdır. Akınsoft barkod programı kullanan mağazalar, işlemlerini çok daha kısa sürede gerçekleştirebiliyorlar. Hafif yazılım, entegre edilmesi kolay ve kapsamlı özelliklere sahip olan akısnoft barkod sistemleri, sınıfının en iyi hizmetini sunan ERP yazılımlarından biridir.

Mağaza Barkod Sistemleri

Timeout Bilişim ile en iyi çözümler

Barkod sistemleri, barkod programı, dokunmatik ekran ve mağaza için gerekli olan tüm sistemi tek paket halinde müşterilerimize sunduğumuz firmamız ile daha hızlı çözümlere ulaşabilir, zamandan tasarruf ederek işlerinizin hızlı şekilde yürümesini sağlayabilirsiniz. Anadolu yakasının büyük bölümüne hizmet verdiğimiz firmamızın iletişim numarasından arayarak mağaza barkod sistemleri hakkında bilgi alabilir, kurulum desteği talebinde bulunabilirsiniz.