Akınsoft restoran yazılımı, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyonları  takip etmek için kullanılan ve işlemleri kısa sürede tamamlama imkanı sunan bir yazılımdır.

WOLVOX Erp ve WOLVOX Otel programı ile entegrasyon edilen program, son derece kapsamlı özelliklere sahip olup alanında en başarılı programlardan biridir. İşlerinizi zamanında halletmek ve müşterilerinizi bekletmemek adına kullanabileceğiniz program, Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Banka ve Adisyon modülleri ile direk entegrasyonlu olarak çalışmaktadır. Bu sayede tek programla birçok işlemi tek seferde yapma imkanı bulmuş olursunuz.

Türkiye’nin ticari, sektörel ve ERP yazılımlarının lider kuruluşu AKINSOFT’un şirketlerin işini kolaylaştırmak, işlerde hızlılık kazandırmak adına geliştirdiği akınsoft restoran yazılımı sayesinde müşterilerinizin memnuniyetini tam noktada yakalamayı başaracak, hızlı işlem özellikleri sayesinde daha kısa sürede işlemlerin tamamlanmasını sağlayacaksınız.

Masa ve adisyon takibi, cari takibi, ön ödemeli sistem, restoran PDA, Android uyumu, garson çağrı sistemi, restoran lite modülü gibi önemli özelliklere sahip olan Akınsoft restoran yazılımı sayesinde işleriniz daha kısa sürede tamamlanacak böylelikle müşterilerinizin bekleme gibi sıkıcı durumlarından kolaylıkla kurtulmuş olacaksınız.

Timeout Bilişim ile doğru tercih

Alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan kadromuz ile Akınsoft restoran yazılımı kurulumu ve kurulum sonrası eğitim ve destek hizmetlerimiz ile beklentilerinizi karşılamaya devam ediyoruz. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz firmamız, Akınsoft Kartal Bayi olarak hizmet vermekte olup Anadolu yakasının tüm ilçelerine hitap etmektedir. İletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak Akınsoft restoran yazılımı hakkında detaylı bilgi alabilir, kurulum ve eğitim desteği talebinde bulunabilirsiniz.