Restoran yazılımı, müşterilerin kısa süreli durdukları ve adisyon ile işlemlerin yapıldığı tüm alanlarda kullanılabilen, kapsamlı ve ERP yazılım ile entegre edilebilen yazılımlara verilen isimdir.

Piyasada çok sayıda ERP yazılımı ve bunlara paralel olarak geliştirilen restoran yazılımı seçenekleri bulunmaktadır. Bazıları geniş kullanım özelliklerine sahip iken geneli sadece adisyon kesme işlemlerinde kullanılmaktadır. AKINSOFT, milli yazılım çözümleriyle kullanıcıların işini kolaylaştıracak yazılımlar sunarak iş yerlerinin daha kolay işlem yapmalarına olanak tanımaktadır. Market, mağaza, giyim, kafeterya, lokanta ve çay bahçesi gibi alanlarda kullanılabilen akınsoft restoran yazılımı sayesinde işlerin daha hızlı ve kolay şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

AKINSOFT restoran yazılımı

Restoran, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyonları takip etmek için kullanılabilen ve muhasebe programı ile entegre edilebilen AKINSOFT wolvox erp, işlerinizin daha hızlı yürümesi için kullanabileceğiniz harika tasarlanmış bir programdır. Birçok özelliği sayesinde kısa sürede işleri toparlamak, müşterilerin yoğun olduğu saatlerde, kolaylıkla müşteri taleplerini karşılamak için kullanılabilen akınsoft restoran yazılımı ile zamanında iş bitirmenin keyfini yakalayabilirsiniz.

Timeout Bilişim Akınsoft restoran yazılımı

Kartal Akınsoft Bayisi Timeout Bilişim, müşterilerinin memnun kalacakları iş sonuçlarını sunmak adına ücretsiz kurulum, eğitim ve destek hizmetleri sunarak restoran yazılımı konusunda en iyi çözümleri sunmaktadır. Sultanbeyli, Kartal, Yakacık, Pendik, Tuzla, Maltepe bölgeleri başta olmak üzere Anadolu yakasının tamamına hitap eden firmamız ile restoran işletmeciliği çok daha rahat hale gelecek. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.