Marketler için yazarkasa programı, satışların hızlı şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olan ve entegrasyonlu şekilde çalışabilen bir programdır.

Akınsoft’un Marketler, bakkalar, akaryakıt istasyonları kantinler ve benzeri yerler için geliştirdiği AKINSOFT wolvox hızlı satış programı, son derece kullanışlı bir program olup özellik bakımından oldukça kapsamlı bir sistemdir. Wolvox ERP programımızın modüllerinden ”Yazarkasa – Pos – Terazi ” lisansının satın alınarak kullanılabilen yazarkasa programı sayesinde kendinize zaman ayırmanın ve müşterilerinizin işlemlerini hızlı şekilde gerçekleştirmenin keyfini yaşayacaksınız.

Marketler için yazarkasa programı

Hızlı çözümler Timeout Bilişim’den

Perakende satışlarda zorunlu olarak kullanılması gereken yazarkasalar, işlerin hızlı yürümesinde ve vergi işlemlerini kolaylaştırmada son derece etkili çözüm sunan uygulamalardır. Türkiye’nin yerli ERP yazılımı üzerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan AKINSOFT, bu noktada marketler, bakkallar, kantin, akaryakıt istasyonları gibi alanlarda kullanılabilecek Wolvox ERP programı ile işlerin daha da kolaylaşmasına yardımcı oluyor.

Marketler için yazarkasa programı

Hızlı satış programı ile kolay çözümler

Timeout Bilişim Kartal Akınsoft bayii olarak siz değerli müşterilerimizin işlerini hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilmeleri için sunduğumuz kolaylıklara yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Marketler için yazarkasa programı konusunda sunduğumuz çözümleri değerlendirerek işlerinizin daha hızlı şekilde bitmesini sağlayabilir, geriye kalan zamanı kendiniz için ayırabilirsiniz. Kapsamlı ve birçok alanda kullanıma uygun olan Wolvox hızlı satış programı ile beklentilerinizden çok daha fazlasını elde edeceksiniz. Wolvox hızlı satış programı demosu talebinde bulunmak için iletişime geçebilirsiniz.

Marketler için yazarkasa programı