Akınsoft Cevizli, kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu ERP yazılımları ve masa üstü program çözümlerini en iyi şekilde karşılayan ve en uygun fiyatlarla hareket eden bir firmadır.

Akınsoft Cevizli, kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu ERP yazılımları ve masa üstü program çözümlerini en iyi şekilde karşılayan ve en uygun fiyatlarla hareket eden bir firmadır.

Günümüzde her sektörün daha hızlı hareket etmesi ve müşterilerine daha hızlı çözümler sunması gerekmektedir. Gerek kullanılan ERP yazılımlar gerekse de diğer programlar ile daha kaliteli müşteri memnuniyetinin yaşanması için alanında başarılı bir isimle çalışmak en doğrusudur. Akınsoft, kurumsal çözümler alanında en başarılı üretimleri yapan isimlerden biri olup beklentileri en üst düzeyde sağlamaktadır. Bu alanda uzun zamanların deneyimine sahip olan firmamız Timeout Bilişim, Akınsoft Cevizli hizmetleriyle müşterilerinin aradığından çok daha fazlasını sunmaktadır.

Akınsoft Cevizli

Cevizli Akınsoft

Kartal ilçesinin en bilindik mahallelerinden biri olan Cevizli, hızlı ve aktif iş sahalarına sahip bir yerdir. Burada müşterilerimizin hizmetini en iyi şekilde sağlamak ve memnun kalmalarını korumak amacıyla hizmetlerimizi en üst kalite seviyesine ulaştırma gayreti ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Cevizli Akınsoft olarak beklediğinizden çok daha fazlasını elde etmeniz için gerekli alt yapı çalışmalarına ara vermeden devam eden firmamız ile sizlere en kaliteli çözümleri en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.

Akınsoft Cevizli

AKINSOFT Programları

Çözümleri değerlendirirken en uygun maliyetlerle çözüm elde etmek her kurum ve firma için önemli bir detaydır. Bu alanda uzun yıllardan bu yana yaptığımız çalışmalar sayesinde bilinirlik kazanan bir firma haline geldik ve müşterilerimizin memnun kalması için gerekli olan tüm incelikleri inceledik. Akınsoft Cevizli olarak restaurant otomasyon sistemi, kafeterya otomasyon sistemi, kantin barkod sistemi, depo otomasyon sistemi ve daha aradığınız birçok kurumsal programların çözümünü sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Akınsoft Cevizli

Hızlı kurulum, kolay kullanım için arayın

Akınsoft Cevizli hizmetlerimiz arasında müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlayacak birçok özelliği bir arada barındırmaktayız. Program kurulumu, kurulum sonrası eğitim ve teknik destek hizmeti sunarak daha fazla memnuniyetin sağlanması adına çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Başarılı çalışmalar ve memnuniyet verici sonuçlar için bizimle iletişime geçin.