Balat restoran otomasyon sistemi ile müşterilerinize hızlı şekilde cevap verebilir, ihtiyaçlarını zamanında karşılayarak memnun kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Gündelik hayatta ve sosyal hayatta en çok değerlendirilen yerlerin başında cafe ve restoranlar gelir. İnsanlar, zaman geçirmek, zamanlarını değerlendirmek ve güzel vakitler geçirmek için bu tip yerleri daha çok tercih ederler. Restoran işletmecilerinin müşterilerini memnun edebilmeleri için ihtiyaçlarını zamanında gidermeleri gerekmektedir. Balat restoran otomasyon sistemi ile kolaylıkla bu ihtiyacınızı giderebilir, İstanbul’un tarihi yarımadasını ziyaret eden müşterilerinize en güzel şekilde hitap ederek memnun kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Balat Restoran Otomasyon Sistemi

Restaurant otomasyon sistemi Balat

İstanbul’un Fatih ilçesi, tarihi değeri yüksek olan ve turistlerin en çok ziyaret ettikleri yerlerden biridir. Tarihi camiler, çeşmeler, müzeler ve denize nazım mekânlarının çok olmasından dolayı yerli ve yabancı turistlerin en çok uğradıkları yerlerden biridir. Timeout Bilişim olarak hizmet ağımızı ger geçen gün daha da genişleterek tüm İstanbul’a hitap etmeye devam ediyoruz. Restaurant otomasyon sistemi alanında kurulumunu gerçekleştirdiğimiz çok sayıda mekana verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı başardı. Restaurant otomasyon sistemi Balat hizmetlerimizden yararlanarak ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Balat Restoran Otomasyon Sistemi

Fatih restoran otomasyon sistemi

Hizmetlerimizin sürekli ve kapsayıcı olabilmesi için yaptığımız çalışmalarımıza her geçen gün yenisini eklemeye devam ediyoruz. Avrupa yakasının en bilinen ve tarihi geçmişi ile yerli ve yabancı turistleri kendine çekmeyi başaran Fatih’te müşterilerimize restoran otomasyon sistemi alanında en iyi hizmetleri sunmaktayız. Hızlı kurulum, kolay kullanım, kurulum sonrası desteklerimiz ile müşterilerimizin yaşadıkları sıkıntıları çözüme ulaştırdığımız Fatih restoran otomasyon sistemi kurulum işlemlerimizden yararlanarak kısa sürede en iyi çözümleri elde edebilirsiniz.

Balat Restoran Otomasyon Sistemi

Restoran otomasyon sistemi özellikleri

  • Adisyon takibini tek ekranda yapabilir, masa kontrolünü hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Masa düzenini oluşturmak için ekranı kullanabilir, restoranınızın düzenine göre şekil verebilirsiniz.
  • Sistem özellikleri içerisinde yer alan görsel ekleme bölümü sayesinde menünüzde bulunan tüm ürünlerin görsellerini kolaylıkla yükleyebilirsiniz.
  • El terminalleri ile müşterinizin masasına giderek sipariş alabilir, ödemelerini alarak ana masaya aktarabilirsiniz.
  • Fiş çıktısı ve adisyon alabilirsiniz.
  • Mutfak kontrolünü sağlayarak günlük işlem hacminizi inceleyebilirsiniz.
  • Restaurant otomasyonu sistemi dokunmatik ekranı sayesinde daha sağlıklı iş yapmanıza olanak tanır.
  • Ürünleri farklı fiyatlardan satma, düzenleme ve yenileme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Birden fazla şubesi olanlar, restoran otomasyon sistemi ile tek noktadan şubeleri kontrol edebilirler.