İş alanlarının genişlediği, teknolojinin durmadan geliştiği günümüzde firmalara en iyi çözümleri sunmak adına girişimlerde bulunan ve her geçen gün yeni bir program ile müşterilerinin karşısına çıkan AKINSOFT, iş dünyasındaki büyümelerine devam ediyor.

28 yılı aşkın bir vizyon ile hizmetlerine başarılı bir şekilde devam eden AKINSOFT, kurumsal firmalar sunduğu programlarla işlerin kolaylaşmasını sağlayan bir markadır. Yazılımda tecrübeli ve alanında başarılı kadronun sunduğu çözümler sayesinde işlerin hız bakımından daha etkili sonuçlar üretmesi mümkün hale gelmektedir. AKINSOFT yazılımları ile iş yerlerinde yaşanan sıkıntıların tamamı çözüme ulaşabilmekte ve aynı zamanda maliyet bakımından uygun fiyatlardan program sunmaları müşterilerinin işlerini daha da kolaylaştırmaktadır.

AKINSOFT Yazılımları

WOLVOX ticari programlar, OctoPlus Muhasebe Programı, e-Ticaret, e-Mutabakat, e-Arşiv, e-Fatura, e-Defter yazılımları ile ihtiyaç duyulan tüm alanlara hitap eden kurumsal çözüm merkezi ile işlerinizdeki verimin arttığını gözle görülür bir şekilde fark edeceksiniz. Birçok alanda hizmet veren ve hizmetleriyle müşteri memnuniyetini sağlamayı başaran AKINSOFT yazılımları sayesinde en iyi sonuçlara ulaşacaksınız.

AKINSOFT Yazılımları

Mobil uygulamalar

Sektörlerin büyümesiyle birlikte mobil alanında da çalışmalarına hız veren AKINSOFT, daha geniş kitleye hizmet vermek ve uygulamaların daha kolay kullanılmasını sağlamak adına mobil uygulamalar konusunda da en iyi çözümleri sunuyor. İşletmecilerin hayatını kolaylaştıran yazılımlar sayesinde iş yerine bağlı kalmaya gerek kalmadan işlerin yönetimi sağlanabilmektedir.

Mobil uygulamalar

Cafe Programları

Günümüzde insanların en uğrak olarak kullandıkları alanların başında kafeteryalar gelir ve bu işletmelerin müşterilerinin isteklerini en hızlı şekilde yerine getirmeleri gerekiyor. AKINSOFT yazılımları bu konuda da çözüm sunarak beklentilerin ötesinde sonuçlara imza atıyor. Cafe programları ile müşterilerinizi memnun ederken işlemlerin daha hızlı ve daha kaliteli olduğunu göreceksiniz.

AKINSOFT Kartal Bayisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyuyor ve en iyi çözümleri sizlere sunmak için yenilikleri takip etmeye devam ediyoruz.