AKINSOFT Wolvox Otel otomasyonu ile otel işletmecilerinin yoğun geçen sezonları çok daha sağlıklı ve sakin bir şekilde sürüyor.

Otomasyonun kapsamlı özellikleri sayesinde kısa sürede işlemleri halledebilir, geri kalan zamanlarda müşterilerinizi memnun etmek için çalışabilirsiniz.

Otel, butik otel, apart otel, rezidance gibi alanlarda kullanılabilen AKINSOFT Wolvox Otel otomasyonu ile ERP ile tam entegrasyonlu, rezervasyon, resepsiyon, ön büro, odalar yönetimi, satış/kontrat işlemleri, ön kasa, CRM, departman haberleşme, bildirim hizmetleri, banket/organizasyon yönetimi, forecast raporları, gün sonu işlemleri, bloke işlemleri, xml raporları ve otel durum raporu gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Her an kullanıma açık ve kullanımı ile işlerin daha hızlı bir şekilde halledilmesini sağlayan AKINSOFT Wolvox Otel sayesinde zaman kaybının önüne geçebilir, müşterilerin beklentilerini daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

ÖN BÜRO İŞLEMLERİ (FRONT OFFICE MANAGEMENT)

Kapsamlı bir otomasyon sistemi olan AKINSOFT Wolvox Otel otomasyonu ile ön büro yönetim süreçlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Programın özellikleri sayesinde ve sunduğu kolaylıklarla birlikte; Rezervasyon girişlerini, doluluk takip ve analizlerini, oda blokaj işlemlerini, müşteri check-in ve check-out, müşteri folio takibi, gelir-gider takibi ve yönetimi, acenta kontrat işlemlerinizi, geceleme raporlarını ve operasyon süreçleri gibi zaman alan işlemleri kısa sürede gerçekleştirerek müşterilerinizin memnun kalmasını sağlayabilir, işlerinizdeki verimlerde artış sağlayabilirsiniz.

Rezervasyon:

  1. Hızlı ve kolay rezervasyon girişi,
  2. Mükerrer kayıt kontrolü,
  3. Voucher bilgisi belirleme,
  4. Pansiyon tipini belirleme,
  5. Rezervasyon tipinde seçim yapabilme özelliği,
  6. “Beklemede” veya “rezerve” durumundaki kayıtlar için müşterileri uyarma sistemi,
  7. Check-In, no-show ve iptal gibi işlemleri tek ekran üzerinde yapabilme,
  8. Otelin daimi müşterilerini takip etme,
  9. Konukların sicil bilgilerini, istek ve taleplerini kayıt altında tutma,
  10. Geçmiş rezervasyon bilgilerini takip etme.

Birçok özelliği ile kapsayıcı kullanım sunan AKINSOFT Wolvox Otel sayesinde işlerin çok daha hızlı bir şekilde yürümesini sağlayabilecek, istediğiniz zaman gerekli kontrol ve müdahale işlemlerini tek ekran üzerinden gerçekleştirebileceksiniz.

Resepsiyon, ön kasa, satış ve kontrat işlemleri, oda ve kat hizmetleri, telefon, santral ve internet hizmetleri, raporlar, etkinlik ve banket yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, stok yönetimi gibi pek çok özelliği bir arada sunan AKINSOFT Wolvox Otel otomasyonu ile hızlı hareket etmenin ayrıcalıklarını yakalayabilirsiniz.

AKINSOFT Kartal bayisi Timeout Bilişim ile irtibata geçerek istediğiniz zaman otomasyonun demosunu talep edebilir, kurulum işlemleri için destek talebinde bulunabilirsiniz.

AKINSOFT Wolvox Otel Ekran Görüntüleri: