AKINSOFT e-Ticaret, internet dünyasında yerini almak isteyenler için biçilmiş kaftandır.

SEO uyumlu, kolay kullanım, esnek tasarım ve raporlamada detayların görülebildiği e-Ticaret paketi işe işlem hacminizi arttırabilirsiniz.

AKINSOFT E-Ticaret

AKINSOFT E-ticaret

AKINSOFT E-Ticaret

E-Ticaret siteleri, son yıllarda büyük oranda tercih edilen platformlardır. Ürünlerin sergilenip satılmasında, işletmelere büyük kazançlar sağlayan bu siteler, tasarım aşamasında iken henüz, sağlıklı bir şekilde tasarlanmayı gerektirirler ve en büyük özelliklerinden biri de SEO alt yapısının sağlam olması gerekir. AKINSOFT e-ticaret, sanal dünyada ürünlerini satarak para kazanmak isteyenler için özel olarak tasarlanmış bir platformdur.

AKINSOFT E-Ticaret Özellikleri

AKINSOFT E-ticaret
                                                                                              AKINSOFT E-ticaret panel

Rahat ve güvenilir kullanımı ile işi şansa bırakmayan e-ticaret paketi, sınırsız sayıda marka ekleme, kategori ve ürün ekleme özelliği ile kendini göstermektedir. Günlük bilgisayar kullanıcılarına göre hazırlanarak estetik bir görünüm kazandırılan AKINSOFT e-ticaret, sipariş listesi, sipariş takip etme, durum değişikliklerinden müşterileri haberdar etme gibi pek çok özelliği bir arada sunmaktadır.

PayU Entegrasyonu, iPara Entegrasyonu, iyzico Entegrasyonu özellikleri sayesinde bankadan sanal pos almaya gerek bırakmayan AKINSOFT e-ticaret paketleri, XML entegrasyon sistemi ile daha fazla ürünün kolaylıkla eklenmesine yardımcı olmaktadır.

AKINSOFT ile Daha Hızlı İşlem Yapın

AKINSOFT E-ticaret
AKINSOFT E-ticaret

E-ticaret sitelerinin en büyük özelliği, ürün sayısının fazla yüklenmesiyle arama motorlarında daha rahat öne çıkmasıdır. Fakat her e-ticaret sitesinin bunu yapabildiğini söylemek bir hayli güçtür. Çünkü bir sitenin arama motorlarında sağlıklı bir yer alması ve anahtar kelimelerde ilk sıralarda çıkabilmesi için yazılım aşamasında iken SEO alt yapısının son derece sağlıklı ve arama motorlarının istediği gibi olmak zorundadır.

AKINSOFT e-ticaret paketleri, SEO alt yapısı ile kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmektedir. Bu sayede kullanıcılar istedikleri şekilde ürünlerini pazarlayabiliyor ve bekledikleri karşılığı rahatlıkla alabiliyorlar.

Timeout Bilişim ile İletişime Geçin

AKINSOFT E-ticaret
AKINSOFT E-ticaret

Kartal Akınsoft Bayii Timeout Bilişim olarak kurumsal çözümler alanında sizlere sunduğumuz ayrıcalıkları değerlendirerek daha fazla işlem yapma imkanını elde edebilirsiniz. AKINSOFT e-ticaret paketleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için iletişim numaramızdan firmamız ile görüşebilirsiniz. Daha fazla iş hacmi, daha yüksek kazanç ve internet dünyasında marka değerinizi yükseltmek için bizimle iletişime geçin.