AKINSOFT e-ticaret çözümleri, yerli ERP yazılımlarında olduğu gibi e-ticaret alanında da mükemmel çözümler getiriyor. İşini internet dünyasına taşıyarak daha fazla gelir elde etmek isteyenler için sunulan çözümler sayesinde beklentilerin ötesinde sonuç elde edilebiliyor.

AKINSOFT e-ticaret çözümleri, kurumsal firmaların ve işini internet dünyasına taşıyarak daha fazla gelir elde etmek isteyenler için en ideal seçimlerden biridir. Özellikleri, sade kullanımları ve kapsamlı özellikleri sayesinde bir e-ticaret sitesinden beklenen tüm özellikler bir arada AKINSOFT e-ticaret paketleri ile sunulmaktadır.

AKINSOFT E-ticaret çözümleri

AKINSOFT E-ticaret paketleri

Özellikleri ile kullanıcı dostu bir yazılımın gerçekleştirilmesi, e-ticaret alanında da AKINSOFT’un tercih edilmesini etkiliyor. Detaylı ürün yönetimi, esnek tasarım, mobil uyumluluk, B2B ve B2C yönetimi, sipariş ve kargo yönetimi, promosyon yönetimi, SEO optimizasyonu, ödeme sistemleri, XML entegrasyonu gibi pek çok özelliğin bir arada sunulduğu AKINSOFT e-ticaret paketleri ile rakiplerinize fark atacaksınız.

AKINSOFT E-ticaret paketleri

AKINSOFT E-ticaret SEO

SEO, yani “arama motoru optimizasyonu”, her site için gerekli bir çalışmadır. Tabi ki site kurulumundan sonra daha aktif bir çalışma gerektirse de site yazılımının yazıldığı dönemlerde de bazı inceliklere dikkat edilmesi gerekir. E-ticaret sitelerinde SEO son derece önemli bir yer tutmakta ve ciddi çalışmalar gerektirmektedir. AKINSOFT e-ticaret SEO alanında da kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmektedir. Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarının algoritmalarına uyumlu şekilde hazırlanan yazılımı sayesinde, çok fazla masraf etmenize gerek kalmadan ürünlerinizi tanıtmanın ve üst sıralarda çıkmanın keyfini yakalayabilirsiniz.

AKINSOFT E-ticaret çözümleri

AKINSOFT E-ticaret fiyatları

Farklı paket özelliklerine sahip e-ticaret paketleri sunan AKINSOFT ile aradığınız tüm özelliklere uyumlu seçenekler bulabilirsiniz. E-ticaret alanında faaliyet gösteren diğer firmaların fiyatlarına göre çok daha ekonomik fiyatların sunulması, alırken de kazanmayı sağlamaktadır. AKINSOFT e-ticaret fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak için ve paket özelliklerini öğrenmek için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

AKINSOFT E-ticaret çözümleri

Kurumsal çözümler Timeout Bilişim’den

Timeout Bilişim, kurumsal çözümler alanında sunduğu hizmet ve destekleri sayesinde her geçen gün adından daha fazla söz ettirmeye başlayan bir markadır. AKINSOFT e-ticaret paketleri hakkında bilgi almak ve kurulum talebinde bulunmak için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.