AKINSOFT Wolvox mobil satış, teknoloji dünyasının gelişmeleriyle birlikte işletmeler için kolay ödeme alma olanaklarını sunan bir sistem olarak sunulmaktadır.

Araçta fatura kesme, sipariş toplama ve tahsilat işlemleri yapma gibi birçok konuda yardımcı olan wolvox mobil satış sistemi ile dilediğiniz yerden kolaylıkla işlem yürütebilir, müşterilerinize daha kaliteli hitap ederek ödemelerinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Özellikle kurye servis hizmeti sunulan işletmelerde (sucu, restoran, kafeterya, fastfood) dışarıdan gelen siparişlerin ödemesini alırken yanınızda pos cihazı götürmenize gerek kalmadan kullandığınız akıllı cep telefonuna kurulan Akınsoft Wolvox mobil satış ile kolaylıkla ödemelerinizi alabilirsiniz.

AKINSOFT Wolvox Mobil Satış

Cari kart kaydı, fatura, sipariş, çek kayıt, irsaliye işlemleri, tahsilat işlemleri ve makbuz yazdırma, online veri alma ve gönderme modüllerini destekleyen mobil satış uygulaması, işletmenin verimini arttırmak adına kullanılabilecek son derece geliştirilmiş bir sistemdir.

AKINSOFT Wolvox Mobil Satış

Genel özellikleri:

 1. Android tabanlı cihazlar üzerinden cari kaydı oluşturma,
 2. Cihaz üzerinden yeni stok kaydı oluşturma,
 3. Alış-satış faturalarını kaydetme,
 4. İrsaliyeleri kayıt etme,
 5. Tahsilat ve çek işlemleri
 6. Cari bakiye kontrolü,
 7. Depo, ara. Stok durumu kontrol etme,
 8. Depolar arası transfer işlemi,
 9. Online olarak merkez veri tabanı ile veri alışverişi,
 10. Rota takibi,
 11. Depo sayım modülü,
 12. Belgeleri bluetooth yazıcılardan bastırma (Standart Yazıcı Seti SKS1-SKS2, RW420, Epson LX300, STM7100, Star, Epson TMU295, Casio IT3100 Printer)

Kolay Kurulum, Hızlı Çözümler

AKINSOFT Wolvox Mobil Satış

Hızlı çözümler adına her geçen gün daha aktif adımlar atan AKINSOFT, geliştirdiği yeni teknolojik sistemleri ile işletmelere en iyi olanakları sunmaktadır. Teknoloji dünyasını yakından takip ederek geliştirdiği sistemlerle daha hızlı işlem yapmayı kolaylaştıran AKINSOFT Wolvox mobil satış sistemi, kolay kurulum özelliği ve kolay kullanılabilir yönleri ile işletmelerin iş yükünü hafifletmektedir.

Timeout Bilişim ile Kolay Çözümler

AKINSOFT Wolvox Mobil Satış

Alanında uzun zamandır hizmet veren firmamız, AKINSOFT Kartal Bayii olarak hizmetlerini aksatmadan devam etmektedir. Dilediğiniz zaman çağrı merkezi numaramızdan firmamız ile iletişime geçerek Wolvox mobil satış uygulaması hakkında detaylı bilgi alabilir, kurulum ve kurulum sonrası için teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. İşletmenize değer katan çözümlerimiz ile yanınızda olmaya devam edeceğiz.