Restoran otomasyon sistemleri fiyatları, sistemin alındığı firmaya göre değişiklik gösterebilmektedir. AKINSOFT, bu alanda sunduğu çözümleri ve fiyatları ile piyasanın en uygun restoran otomasyon sistemi fiyatlarını sunmaktadır.

Otomasyon sistemi firmalarının geliştirdikleri sistemler, kendi bünyelerinde kendilerinin belirledikleri özelliklerle sunulmaktadır. Bu da fiyatların değişken olmasına etki etmektedir. Kapsamlı bir sistem almak isteyenlerin AKINSOFT gibi alanında başarılı olan bir firma ile çalışmaları en doğrusu olacaktır çünkü sistem, bir yazılımda olması gereken tüm özellikleri sunuyor ve aynı zamdan zincir restoran işletmeciliği yapanlar için de farklı özellikler sunarak tek ekranda tüm alanları kontrol etme imkanı tanıyor.

Restoran Otomasyon Sistemleri Fiyatları

AKINSOFT Wolvox Restoran

AKINSOFT WOLVOX Restoran Programı, Restoran, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyonları takip etmek için kullanılan harika bir uygulamadır. Uygulamanın diğer programlarla entegrasyonlu çalışabiliyor olması, daha kolay işlem yapmayı sağlamaktadır. Ön muhasebe, genel muhasebe ve otel programı ile entegreli çalışan akınsoft wolvox restoran, mağazalarda, marketlerde ve kuruyemiş sektörlerinde de kullanılabilen bir sistemdir. Restoran otomasyon sistemleri fiyatları alanında piyasa fiyatlarına göre daha ekonomik fiyatlarla sunulan otomasyon sistemi, Timeout Bilişim güvencesi ile hızlı ve güvenilir şekilde kurulumu gerçekleştirilerek teslim edilmektedir.

Restoran Otomasyon Sistemleri Fiyatları

AKINSOFT Wolvox restoran fiyatı

Restoran, cafe, bar, otel, SPA merkezi, bilardo salonları gibi alanlarda kullanılabilen ve sunduğu cazip özellikleri ile işletmelerin işini kolaylaştıran AKINSOFT wolvox restoran fiyatı, piyasanın en ekonomik fiyatları ile firmamızca siz değerli müşterilerine sunulmaktadır. Kurulum, kurulum sonrası eğitim ve destek konularında beklediğinizden daha hızlı çözüm bulabileceğiniz otomasyon sistemi, Türkiye’nin yerli ERP devi akınsoft farkıyla sunulmaktadır. Dilediğiniz zaman çağrı merkezi numaramızdan arayarak sistem hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Restoran Otomasyon Sistemleri Fiyatları

AKINSOFT Wolvox restoran özellikleri

  • Sınırsız masa ve bölüm kaydetme,
  • Masa düzeni ve restoran düzenini oluşturma,
  • Siparişleri işleme alma,
  • Menü satışı yapılırken otomatik seçeneklerle daha kolay sipariş verme,
  • Ürün resimleri ekleme,
  • Ürünlere açıklama ekleme,
  • Yarım, tek, buçuk vs. gibi farklı birimlere ayırma,
  • Tek masaya birden fazla hesap açarak hesabı bölme,
  • Birden fazla ödeme özelliği,
  • Adisyon fişini resmi yazıcıya gönderme

Restoran Otomasyon Sistemleri Fiyatları

Yukarıda saydığımızdan çok daha fazla özelliğe sahip olan AKINSOFT Wolvox restoran ile işletmenizde işlerinizi daha hızlı ve seri şekilde yaparak müşterilerinizin memnun kalmasını sağlayabilir, aynı zamanda restoran düzeninden yana herhangi bir sorun yaşamadan işlerinizin akışını takip edebilirsiniz.