Beylikdüzü restoran otomasyonu hizmetlerimizle işletmelerin daha hızlı işlem yapmalarına ve müşterilerine hitap ederken kalite ekseni içerisinde hareket etmelerine yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Teknoloji dünyasının işletmeler için sağladığı kolaylıklar, daha hızlı işlem yapma ve müşteri memnuniyetini yakalama konusunda son derece başarılı olmalarına katkı sağlamaktadır. Yenilikleri yerinde ve zamanında takip eden restoran, cafe, pastane, bar, gece kulüpleri, dinlenme tesisleri gibi sosyal alanlarda müşterilerin beklentilerine karşı en iyi şekilde cevap verebilmek için hız ve zamanında işlem yapma konusuna önem vermek gerekir. Restoran otomasyonu, bu konuda işletmelerin işini kolaylaştıran ve zamanında iş bitirme konusunda yardımcı olan özel bir otomasyon sistemidir. Beylikdüzü restoran otomasyonu ile beklediğinizden daha hızlı sonuçlara ulaşmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Beylikdüzü restoran otomasyonu

Otomasyon sistemi özellikleri

Restoran otomasyonu nedir? Konusu hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz önceki yazımızda, müşterilere hızlı cevap verme, mutfak bölümüne siparişleri iletme, masa düzenini oluşturma gibi ince özelliklere sahip olan sistemin işletmelere kattığı değerden bahsetmiştik. Bu yazımızı inceleyerek restoran yazılımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Her geçen gün yeni bölgelere hitap eden Timeout Bilişim, restoran otomasyonu alanında Beylikdüzü’ndeki işletme sahiplerinin de işlerin kolaylaştırmak amacı ile hizmet bölgelerine ekledi. Dilediğiniz zaman çağrı merkezi numaramızdan ulaşarak sistem hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü restoran otomasyonu

Restoran otomasyonu Beylikdüzü

Hizmetler, müşterinin yanına gittiğinde güzel olur. Uzak yerlerden hizmet almak bazen işletme sahiplerinin memnun kalmamasına neden olur. Özellikle de otomasyon sistemi gibi destek ihtiyacı olan uygulamalarda hızlı çözüme ulaşabilmek son derece önemlidir. Restoran otomasyonu Beylikdüzü hizmetimiz ile bu hız ve özellikleri bir arada müşterilerimize sunarak zamanında çözüm elde etmeleri konusunda gerekli desteği sunuyoruz. Kurulum, kurulum sonrası eğitim, kurulum sonrası teknik destek konularında beklediğinizden daha hızlı cevap bulabileceğiniz firmamız, alanında bilinen ve güvenilen isimlerden biridir.

Beylikdüzü restoran otomasyonu

Restoran otomasyonu kurulum

İşlerin daha seri ve zamanında yapılabilmesi için zamanında kurulum ve destek son derece önemlidir. Her işimizde olduğu gibi bu alanda da müşterilerimize hizmet verirken kalite ve güven ilkesi ile birlikte zamanında hizmet vermeyi prensip olarak belirleyen Timeout Bilişim, restoran otomasyonu kurulum hizmetlerinde beklediğinizden daha hızlı cevap bulabileceğiniz bir adrestir. Otomasyon hakkında detaylı bilgi almak, kurulum ve teknik destek talebinde bulunmak için iletşim numaramızdan ulaşabilirsiniz.