AKINSOFT Wolvox hızlı satış ile işletmenize zaman ayırarak daha fazla işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasının gelişmelerini yakından takip eden AKINSOFT; kurumsal çözümler alanında sunduğu yenilikler sayesinde işletme sahiplerine zaman kazandırıyor. AKINSOFT Wolvox hızlı satış ile entegreli çalışan Yeni Nesil Yazar Kasa POS Entegrasyonu ile zamanın fazlasını kullanıcılarına bırakıyor.

Volwox Hızlı Satış

ERP yazılımında lider isim

Yılların birikim ve deneyimine sahip olan AKINSOFT, beklentilerin ötesinde sunduğu çözümleriyle Türkiye’nin odak ismi olmayı başarıyor. Wolvox hızlı satış sistemi, kullanıcıların işlemlerini hızlandırmak ve kısa sürede işleri toparlamanın ayrıcalıklı yönlerini sunmaktadır.

Volwox Hızlı Satış

Volwox hızlı satış özellikleri

  • Market ve diğer mağazalarda hızlı satış yapmayı sağlar,
  • Terazideki barkodları bilgisayar ortamına aktararak kolay satış yapma imkanı tanır,
  • Veresiye ve cari işlem takibi sağlar,
  • Hızlı borç ödeme sistemi,
  • Döviz cinsleri ile satış yapma,
  • Nakit, pos, dekont tanımı üzerinden tahsilat yapma,
  • Termal yazıcılardan ya da ofis içi kullandığınız yazıcılardan bilgi fişi yazdırma
  • Ağ üzerinden birden fazla kasada kullanma,
  • Ön muhasebe modülü ile tam entegrasyon,
  • Ürün tanımı oluşturma.

Hızlı satış ile zamanınız size kalsın

AKINSOFT’un geliştirdiği ve özel olarak tasarladığı Wolvox hızlı satış sistemi ile işlemleri daha hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirerek müşterilerinizin beklentilerini karşılayabilirsiniz. Market, bakkal ve diğer alanlarda sık müşterilerin gelmesi ile oluşan sıkışıklığın önüne geçebilirsiniz.

Volwox Hızlı Satış

Timeout Bilişim ile hızlı satışta hızlı kurulum

Kartal AKINSOFT bayi, hızlı satış programı kurulum ve destek alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile müşterilerine hitap etmektedir. Mağazanızın yükünü hafifletmek ve müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamak için yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmek olacak. Aradığınız hizmet kalitesi, kurulumda eğitim ve diğer tüm destekleri bir arada bulabileceğiniz firmamız, tüm İstanbul geneline hizmet vermektedir.

Volwox Hızlı Satış

İş hacmini arttıran çözümler AKINSOFT Wolvox hızlı satış

Hızlı satış sistemi AKINSOFT’un üzerinde hassasiyetle durduğu ve geliştirdiği bir sistemdir. İşletmenizin işlerini hızlandırmak ve aradığınız çözümleri en iyi şekilde yakalamak için firmamızı arayarak sistem hakkında kapsamlı bilgilere ulaşabilir, kurulum ve destek talebinde bulunabilirsiniz.