İşlerin hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmasına yardımcı olan AKINSOFT Wolvox hızlı satış, güvenilir kullanım yönleriyle işletme sahiplerinin en büyük yardımcısı olacak.

İşletmelerde müşterileri memnun edebilmek bazen çok zor olabiliyor. Özellikle de kalabalık müşteri gruplarının beklediği büyük mağazalarda bunu yapabilmek gerçekten de zor bir işlemdir. Kırtasiyeler için sezon başladı ve okulların açılmasına az bir zaman kala hareketli zamanlar yaşıyorlar. Kırtasiyelerin daha hızlı ve daha güvenilir satış gerçekleştirebilmeleri için hızlı satış programı kullanmaları gerekir. barkod sistemi ile çalışan mağazalarda, müşterilerin satın aldıkları ürünleri kasadan geçirirken zamandan kazanmak ve daha hızlı işlem yapabilmek için kesinlikle kullanılması gereken bir program olduğundan söz etmemiz gerekir. Piyasada çok fazlasıyla programın bulunması, işletmelerde kafa karışıklığına neden olsa da Wolvox hızlı satış programı, tüm sorunları en iyi şekilde çözüme ulaştırarak kullanıcılarına farklı ve yeni bir deneyim sunuyor.

Wolvox Hızlı Satış Programı

Wolvox hızlı satış programı ne işe yarar?

Günümüzde birçok işletmenin en çok yakındıkları konulardan biri işlemlerin hızlı şekilde yapılamaması ve bunun da müşterilerin memnun kalmamasına neden olmasıdır. Aslında satış işlemlerinin hızlı ve güvenilir şekilde yapılması bu tip sorunların önüne hızlı bir şekilde geçebiliyor. AKINSOFT imzasını taşıyan ve güvenilir sonuçları ile kullanıcıların farklı bir deneyim sunan Wolvox hızlı satış programı, beklentilerinizin ötesinde hizmet kalitesi ile kullanabileceğiniz bir programdır.

Wolvox Hızlı Satış Programı

Wolvox hızlı satış prıgramı ile işlem yaparken birçok özelliğinden faydalanacaksınız. Bu özellikleri arasında en çok beğenilen ve işinizi en çok kolaylaştıracak özellikler ise şunlardır;

  • Barkodu olmayan bir ürünü kasadan geçirdiğinizde bilgisayar kasanızdan ses gelecek ve ürün ile ilgili işlemi yapacaksınız.
  • Satış ekranına gelen ürün için fiyat tanımı yapmamışsanız bilgisayarınız sizi uyaracak.
  • Yanlışlıkla alış fiyatı üzerinden satış yapmanız durumunda program sizi uyaracak ve böylelikle zarar etmekten kurtulacaksınız.
  • Depo seçimi yapma özelliği sayesinde her şubenizden satılan ürünleri ayrı bir şekilde ön muhasebeye ileteceksiniz.
  • Aynı stoktan ikinci bir defa tanıtım işlemi yapılmışsa program sizi uyarır ve hataların önüne geçmiş olursunuz.

Wolvox Hızlı Satış Programı

Her yönüyle kolaylık için arayın

AKINSOFT hızlı satış programı ile daha hızlı ve daha güvenilir işlem yapabilmek için programa sahip olmanız gerekir. Timeout Bilişim, yılların birikim ve deneyimine sahip bir isim olup beklentilerinizi en iyi şekilde sizlere sunmaktadır. Dilediğiniz zaman iletişim numaramızdan firmamıza ulaşarak Wolvox hızlı satış programı hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilir, fiyat bilgisi alabilir, kurulum, kurulum sonrası eğitim ve teknik destek konularından yararlanabilirsiniz.